Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje por vásárlása előtt...

Fehérje por vásárlása előtt állok,edzés után szeretném inni,melyiket javasoljátok ami ugymond zsírégető és árban elfogadható kategoriaju?

Figyelt kérdés
Természetesen eszem rendes fehérje tartalmú ételeket csirkemell,hal stb..ez csak kiegészítés lenne.
2023. júl. 4. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami úgymond zsírégető?? Itt az alapokkal van gond, semmilyen étel nem éget zsírt.
2023. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért fontos, hogy edzés után igyál fehérjeport? Hány gramm a napi fehérjebeviteled? Számolod egyáltalán grammra a fehérjefogyasztásod? Meg mi az, hogy zsírégető fehérje? Ha ennyire nem vagy képben, akkor miért költenéd a pénzed tápkiegészítőkre feleslegesen? Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom ha télen a kazánba dobod azt a pénz nagyobb lesz a zsírégető hatása mint a fehérjének, mert csinál egy kis meleget és megizzadsz. De most komolyan. Ha halvány fogalmad sincs mi az a fehérje, vagy minek kell/nem kell fehérje por akkor miért vennél? Mert a kedvenc tiktok van insstaceleb nincsrajtamizom edző ezt javasolta mert fizetnek neki a reklámért? Semmilyet ne vegyél, de te is olyan vagy aki nem fogadja meg az emberek tanácsát és úgyis veszel, akkor meg át szerint keress és a legolcsóbbat. A legolcsóbb leggagyibb ugyan úgy nem fog rád izmot építeni és nem fog zsírt égetni mint a legdrágább legelitebb. Ugyanis nem erre való, nem így működik ahogy te gondolod. Csak egy sima hétköznapi tápanyag.
2023. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aztaqrva...
2023. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű kérdést tettem fel ugyanis a neten van millió fajta hogy melyik s×art igyam etkezés helyettesítőként,de teljesen felesleges volt mert csak az oltást kapom.Kaloriat számolok és mellette itthon tornázom fogyni szeretnék.Viszont nem elég a napi feherje bevitelem és pótolni szeretném hogy ne legyen annyira nagyon lottyedt testem a végére.


Egyébként 1700kcalt eszem és a bázis a tornám mellett napi 105g fehérjét számolt nekem.


Lehet rosszul fogalmaztam,ezért kapom a savat szóval pótolni szeretném a szükséges fehérjét hogy szépen formálodjon a testem.

2023. júl. 4. 18:27
 6/8 A kérdező kommentje:

És nem vagyok a barátod...

34 éves nő vagyok 169 cm 87kg

94,4-ről indultam kb két hónapja.

2023. júl. 4. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért írták ezeket mert hülyeséget kérdeztél, nincs ilyen hogy zsírégető BÁRMI. Viszont úgy látszik hogy amúgy jól csinálod a dolgokat. Én valamilyen tejesavó fehérjét ajánlok, hasonlítgasd össze a különböző márkákat, hogy grammra hol jön ki legolcsóbban (nézd meg az összetételt is mert pl a gymbeam "anabolic" fehérjének kb csak a fele fehérje) és választasz egy ízt amit szeretsz, nem bonyolult. Gymbeam (true whey), Puregold szoktak lenni a legolcsóbbak. bár 169cm-es nőként, jelentős izomzat nélkül ha tényleg eszel húst nap közben nem hiszem, hogy tényleg szükséged van rá, de az már a te dolgod.
2023. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindennap eszem húst,de nemtudok annyit hogy "kimaxoljam" a bázis fehérje keretét.

Az baj?

2023. júl. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!