Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok étkezési folyamatot...

Tudnátok étkezési folyamatot javasolni a futópad mellé?

Figyelt kérdés
Sziasztok,ez az első hogy futópadot veszek.De nem igazán tudom hogy illik használni,vagyis mennyit napi szinten.Én úgy gondoltam napi 2-3 étkezéssel fogok futópadozni,de mennyi időt egy nap? Vagy hogy? Szeretnék leadni pár kilót,kérlek segítsetek.

2023. aug. 7. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár kiló leadásáért, totál felesleges beruházni egy futópadra.
2023. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
A fogyás teljes egészében a kalóriadeficiten múlik, ezáltal az étrendi energiabevitelen. Pusztán fogyási célból én sem vennék futópadot. Ha állóképesség fejlesztés, vagy úgy amúgy sporttevékenység céljából vennél futópadot, akkor viszont a kérdés ennél jóval összetettebb, hiszen látszik, hogy a sport alap edzéselméletével sem vagy tisztában. Ebben az esetben keress fel egy edzőt, vagy egy szakembert, aki futás és állóképesség fejlesztés tekintetében tud neked segíteni, mert ez nem testépítés-gyúrás témakör. Nem is értem, hogy miért ide írtad ki ezt a kérdést, de a moderátorok majd biztosan áthelyezik a megfelelő kategóriába.
2023. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, a fogyás elsősorban kalórián múlik. Ez egyben azt is jelenti, hogy nulla mozgással is lehet fogyni. Az hogy hányszor eszel semmit nem mond, inkább az hogy mennyit. Szintedtől függően kocogást, gyaloglást ajánlom inkább kezdetnek.
2023. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon szoktam enni, jobban esik a hambi.
2023. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!