Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizom fájdalom enyhítésére...

Mellizom fájdalom enyhítésére mit lehet tenni? Hétfőn volt egy 30 perces intenzív edzésem bemelegítéssel és nyújtással. Jól esően el is fáradtak a vegtagjaim és este remekül aludtam.

Figyelt kérdés

Viszont kedden már éreztem, nagyon feszül a mellizmom, sőt... Este már kifejezetten fájt, és nem is aludtam jól. Egyrészt kipattant a szemem, másrészt meg éreztem ahogy a mellkasom, mellém, szeggycsontom feszül.

Nem tudom, hogy ez normális -e és meddig tart? Mikor kóros? Nem sűrűn edzek mellre és azért egy egy rossz mozdulat hatására meg szokták fájni a borda kozi ízületek, de most kifejezetten a mellem feletti izom fáj.

Olvastam, hogy az állapot halálos is lehet. Mondanom se kell, néztem nagyokat.

33/L



#edzés #fájdalom #mellizom #Napokkal később
2023. aug. 16. 07:18
 1/6 Metionin ***** válasza:
Nekem mára múlt el, vasárnap edzettem...relaxálós fürdősó és lóbalzsam szokott valamennyit segíteni.
2023. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Huhhh akkor az durva, ma szerda van :D

Köszönöm a tippeket!

2023. aug. 16. 09:52
 3/6 Metionin ***** válasza:
Nekem ez a mell izomláz mindig 2. vagy 3. napra durvul be. Tegnap alig tudtam emelni a karom.
2023. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jobbulást :)

Valamit rosszul csinálunk?

2023. aug. 16. 11:20
 5/6 Metionin ***** válasza:
Szerintem nem, nekem legalábbis mindig ilyen a mell és a has. Nem másnap, hanem harmadnap durrannak be. Meg nem is egyfajta izomláz létezik. Mindegy, most már használható vagyok de tegnap kegyetlen volt az edzés emiatt :D
2023. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már én is javulok, de tegnap este és reggel iszonyúan fájt. Nem nagyon szoktam mellre, karra edzeni, na mindegy :D
2023. aug. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!