Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? Jajgatás helyett...

Kövér vagyok? Jajgatás helyett mi lenne, ha tennétek ellene?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani lányoktól ezt a kérdést, és hasonlókat...


De mi lenne ha tennétek ellene? Napi 10-20 perce mindenkinek van, szóval ez nem lehet indok.


Persze, aki valamilyen betegségből, vagy egyéb okból kifolyólag került fel a plussz az kivétel, de a többi... Iszonyat idegesítő!


2010. okt. 17. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jah, amíg megfogalmazzák a kérdést, már körül is értek volna 4 háztömböt kocogva...
2010. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ennyi ...:)


De most komolyan... Tudni, hogy mivel tehet az ember ez ellen, de mégsem...

2010. okt. 17. 20:46
 3/11 anonim válasza:
ez engem is idegesít :/
2010. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke válasza:
100%

ezért kell kerülni az ilyen embereket akik rinyálnak, hogy kövérek:)

nem érdemlik meg, hogy foglalkozzanak velük vagy, hogy valaki meghallgassa őket.

2010. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én kövér vagyok,nem rinyálok érte,betegség miatt jött fel a plusz,igyekszem megszabadulni tőle,már - 20 kilónál járok. :) Egy kis mozgás,sport és más étrend és nem is kell sírni,hogy "jajj de kövér vagyok",bár még most is az vagyok,de legalább teszek ellene. :) még -20 kiló és minden szép és jó lesz. :)

18/L

2010. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez engem is idegesít...egyedül akkor tudom megérteni a rinyát, ha szülés után kövérebbek, mint a terhesség előtt, mert hát arról nem tehetnek...
2010. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
megjegyzem a srácokat nem igazán érdekli h van e rajtad kis felesleg ha szeret nem csak a azért fog mint amit a médiában látsz h ilyen vékony olyan hánytatós stb az nem nő... a nő az akin lehet valamit fogni persze azért túlzásokba nem kell esni, "Ha azt gondolod, hogy kövér vagy valószínűleg úgy is van, hogyha viszket mi megvakarjuk fogadd el, hogy ez így van!" ugyanez van a srácoknál is mindenhol izmos felsőtestek kocka has és sokan ezért mindent megtennének mert elhitetik velünk h nem vagyunk a nélkül igazi pasik^^
2010. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4.! "Tisztelet a kivétel"


A normákat persze tudjuk, ez inkább célzás lenne azoknak, akik bőven tehetnének ellene, de ehelyett inkább egy másik embert fárasztanak feleslegesen!

2010. okt. 17. 21:11
 9/11 anonim válasza:
0%
Én is szoktam rinyálni, hogy kövér vagyok és már engem is idegesít, hogy nem teszek ellene semmit, de sajna nincs elég akaraterőm hozzá. Rinyálni könnyebb. :D
2010. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
valóban idegesítő, főleg az amikor valaki leszólja azt aki mondjuk zabot reggelizik a sok sz.a.r helyett, hogy fúúúj, közben pedig fogyni szeretne. én nagyon vékony voltam fiú létemre és hajlandó voltam eljárni edzeni, hogy jól nézzek ki, most már van is látszata. ha én meg tudtam ezt csinálni akkor a sok kövér ember is tudna érte tenni. de mint tudjuk rinyálni valóban sokkal könnyebb.
2010. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!