Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet így fogyni?

Lehet így fogyni?

Figyelt kérdés

Őszíntén a táplálékrendemen nem nagyon szeretnék módosítani, vagy max egy kicsit csak. Alapvetően elég keveset eszek.

Úgy tudom fogyni úgy lehet, ha több kalóriát égetek mint amennyit beviszek. Ebből arra következtettem, hogy ha eleget sportolok, sikerül fogyni.

Nem tartom magam kövérnek, sőt viszonylag vékony vagyok, de sajnos egy kis pocakot felszedtem még a covid ideje alatt, és el szeretném tüntetni. 180cm 21F 72KG

Most kb egy hete kezdtem sportolni, napi 9km-t biciklizek, és mellette pár felülés és fekvő



2023. szept. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Felülés/fekvővel sokkal nem vagy előrébb, keveset éget és a felülés nem is egy egészséges gyakorlat. De az alapelgondolás jó, ha néhány száz kcalt elégetsz előbb utóbb fogyásnak kell indulnod, olyan étrend mellett amivel súlyt tartottál.
2023. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen magassághoz 72 kilóval hova akarsz te fogyni???-.-
2023. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reagálva a 2. hozzászólóra, valószínűleg, ha ilyen kicsi súllyal ehhez a magassághoz úgy látod, hogy van egy kis pocakod, akkor "skinny fat" lehetsz.

Valószínűleg érdemes lenne fogyás helyett inkább izomtömeg növelésében gondolkoznod.

2023. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Gyors rákerestem, hogy hogy is néz ki a skinny fat :'D Igen valami olyasmi


Az első válaszólóhoz visszatérve, milyen sajáttestsújos gyakorlatot javasolsz hasra?

2023. szept. 27. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Függeszkedve "lábemelés" vagyis inkább csípőemelés egész jó hasra.
2023. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Pedig pont a táplálékrendeden kellene változtatni. Elhagyni a feldolgozott "élelmiszereket", és a természetes (VALÓDI) táplálékokat részesíteni előnyben.
2023. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!