Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt és mennyi...

Mennyi idő alatt és mennyi mozgással lehet leadni -10 Kg-ot?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és 85 kilós, nem vagyok dagadt típus sajnos a pocakosok táborába tartozom, máshol szerencsére nem sok felesleg van csak a pocakom de az nagyon és az zavar. Köszönöm a reális és segítő hozzászólásokat! Temrészetesen, étrend megváltoztatva, napi fél óra aktív mozgást tudok jelenleg beütemezni. Sajnos, ülőmunkát végzek, ami nem sokat segít a dolgon tudom, de valamiből meg kell éljek :(

2016. ápr. 2. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális étrendel kb fél év lesz. Bár ez a 10 kg szerintem sok a te esetedben.
2016. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriamínuszban kell lenned. Ezt érdemes lenne elolvasnod: [link]
2016. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
ez kb 3 hónap szálkásítás, a legjobb lenne minden nap edzeni 1 órát, heti 4 aerob+ 3 súlyzós edzés
2016. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A napi félóra nem túl sok. Én ezt megpróbálnám úgy beütemezni, hogy hétköznap három nap intervallum edzés, két súlyzós. Hétvégén gondolom több időd van, akkor egyik nap súlyzós, másnap hosszabb aerob.

Esetleg érdemes lenne elgondolkodnod azon, hol tudsz életvitelszerűen sportot beiktatni még. Esetleg reggel munkába indulás előtt kocogás. Vagy autó helyett kerékpár. Tömegközlekedésnél egy megállóval hamarabb leszállni, és sétálni. Irodaházban lift helyett lépcső.

Elég sokat tud ez is jelenteni pluszban.

Egyébként én is fél évet mondanék...

2016. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nos én 6 hónap alatt adtam le 12 kilót.Úgy,hogy nem is volt tervbe véve a fogyás.Elkezdtem újból dolgozni.Fizikai munkát természetesen.Kb. ugyanazt eszem mint előtte csak a fehér kenyeret hagytam el mert abból sokat kéne ennem,hogy jóllakjak és rövid a kajaszünet.
2016. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én kb 8 hónapja igyekszem fogyni nekem lement 17 kg igaz ebből sajnos volt azért izom is
2016. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2és fél hónap altt 11Kg mínusz.. reggeli zabpehely proteinnel. ebédre natur csirkemell zöldséggel párolva, estére 250g natur túró.


Heti 2x próbáltam lejárni a terembe nem mindig ment.. munka mondjuk nem ülős nálam.

2016. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
-10 et nem tuds leadni.Ahhoz hízni kell 10 kilót.Ugye amikor el akarjuk tűbtetni az egyennlet egyik oldaláról a minuszt,akkor hozzá kell adni. A másik oldalhoz.Tehát ha -10 et akarsz eltuntetni,akkor hiznod kell 10,kilot.Eddzel kemenyen,egyel sok hust,feherjet,zoldseget,
2016. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Google Microsoft android keresési címkék kozott lol

Amugy szálkásító étrend es heti3-5 aerob edzes nézz utana

2016. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De különös! Beírom, hogy google microsoft a címkékhez és lám jönnek a válaszok ha beírom hogy fogyás meg edzés meg súlyfelesleg a kutya nem ír... Különös! :D Köszönöm a válaszokat. Egyébként tömegközlekedéssel járok, a munkahelyem a megállóktól 45 perc gyaloglás terepen felfelé, utána vissza nap mint nap, a munkahelyen is jövök megyek 6 szintes épület lift nélkül lépcsőn naponta legalább 10-szer fel a hatodikra. A tíz kiló azért cél, mert 74 kilósan voltam szép sovány és nem volt hasam sem. Noha ez nem most volt belátom hanem közel egy évtizeddel ezelőtt. Igazából csak a pocakom zavar más nem.
2016. ápr. 3. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!