Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet/nem lehet fogyókúra...

Mit lehet/nem lehet fogyókúra alatt enni? Fogyni szeretnék, hallottam az ilyen kalóriaszámolásról, de én nem szeretném ezt, ha nem muszáj, hogy állandóan kalóriát számolgatok stb.

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen általános lista, max. ajánlat... Van, aki mindent eszik, amit máskor, csak kevesebbet és remekül beválik számára ez. Van, aki nem fogyókúrázik, hanem életmódszerűen igyekszik egészségesen enni, ami egyben sokat segít abban is, hogy csak akkor nőjön a súlya, ha épp tömegel.

Normál ételeket célszerű enni, nem ipari vackokat, rágcsákat, édességeket. Persze normális édességek is léteznek, de azok sem azért vannak szerintem, hogy azokon élj.

Hogy zsírosan eszel vagy sem, hányszor eszel egy nap s mennyit, s konkrétan mit, az a saját döntésed, más nem írhatja neked elő. Vannak népszerű fogyókúrás/fogyási célú életmódváltásos elvek, de azokkal simán szembe kell menni, ha nem passzol hozzánk.

2015. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2015. dec. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!