Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan csináljam?

Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hajlékony de szeretnék az lenni, elsősorban az lenne a célom hogy magasabbra tudjak rugni.

Próbálgattam nyújtani de mindig félek hogy nem melegítettem be jól és egyszer csak elszakad valami, meg minden nap szeretnék nyújtani ha elmegyek futni és futás után tudok nyújtani mert akkor ugye be vagyok melegítve. De ha olyankor szeretnék nyújtani amikor pihenő napom van akkor hogyan melegítsek be? Meg miket csináljak? A derekam egyáltalán nem hajlékony, tehát mikor terpeszben vagyok akkor nem tudom leérinteni a könyököm sem, személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok ki hogyan lett hajlékonyabb, hogyan tanult meg magasabbra rugni és persze kinek mennyi idő volt. A válaszokat előre is köszönöm.



2023. szept. 30. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!