Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány, vagy egyéb ok?

Önbizalomhiány, vagy egyéb ok?

Figyelt kérdés
Évek óta gokartozok, jó is megy. Kb 1 éve egy adott pályán képes voltam 0.58.800-as kört is össze tudtam rakni (viszonyítás képp, az átlag körök 1.00.000-korul vannak), most viszont mar alig tudok bemenni 1 perc alá, sőt, most nem is sikerult mar utoljara. (egy srac, aki nalam egy picit volt csak gyorsabb nem olyan regen, ez alkalommal o tudta hozni ezt a szintet, míg nekem 1 perc feletti korom volt csak. A nyaram elég stresszes volt, (ugy kepzeljetek el, hogy eletem egyik legstresszesebb idoszaka volt) es sajnos akkor is rosszul teljesitettem. Most, mikor mar nincs miert izgulnom, meg mindig nem sikerult vissza nyernem a regi formamat. Mitol lehet ez? Pszichologiai dolog allhat a hatterben? Egyszeruen nem tudom hol van az a majdnem 1 masodperc. Regen 59.900-nel rosszabb kort mentem, akkor volt rossz napom.

2023. szept. 30. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!