Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek,érdemes elkezdeni...

Szerintetek,érdemes elkezdeni 31 évesen,a Thai Boxot? Úgy értem, nem vagyok túl öreg oda, nem fognak a fiatalabbak kinevetni? 9 éve már, nem sportoltam semmit és nincs meg a spárgám.

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem fog senki kinevetni, és hobbi szinten sosem késő elkezdeni egy sportot, pláne nem 31 évesen, amikor még abszolút fiatalnak számítasz. Ha 61 éves lennél, akkor érteném a kérdést, de így nem.
2023. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el nyugodtan! Nem hinném, hogy bárki is kinevetne!
2023. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem versenyszerűen akarod csinálni, akkor kezdd el nyugodtan. A rendszeres testmozgás, az edzések még nem ártottak meg senkinek -feltéve, ha nem viszi azt valaki túlzásba.

Az én egyik boxedzőm már elmúlt 65 éves, de még mindig nagyon kemény pofonokat tud adni nekem, ha bejön ütni velem a ringbe. A teste oedig még mindig olyan, mint egy 30 éves aktív sportolóé. Persze a genetika is sokat számít, de az csak egy faktor a sok közül.

2023. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 trichard2001 válasza:
22 vagyok, most kezdtem a muay thai-t. A 16-17 évesek szanaszét vertek egész héten és egyszer sem nevettek. Itt azért megvan a tisztelet egymás iránt.
jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!