Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Popsi edzés, hogyan?

Popsi edzés, hogyan?

Figyelt kérdés

Ki hogyan, milyen gépeken edz konditeremben? Mely gyakorlatok váltak be, melyik totál felesleges? Hülyén hangzik de hogyan kell feneket "csinálni"? Azt tudom, hogy kis ismetlés szám és nagyobb súly.


Minden tipp, tanács jöhet!!

Huszonéves lány, 170cm, 50 kg



2023. okt. 15. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogy kis ismetlés szám és nagyobb súly"

Rosszul tudod, mert a valóság nem ilyen sarkosan működik, ez így ebben a formában bullshit. Nézd meg ezt a két videót, és képben leszel a farizom edzését tekintve (meg úgy amúgy az edzést tekintve):

https://www.youtube.com/watch?v=0iWIzAtKwWM

https://www.youtube.com/watch?v=EheJclVm4Q4

Egyébként ha te 170 centivel 50 kiló vagy, akkor utána kéne nézni a kalóriatöbblet és a tömegelés fogalmának is.

2023. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az anattal képben vagyok, nem erre irányult a kérdés de köszi végigfogom nézni.


A súlyom pedig egy betegség miatt alakult így, kezelés alatt állok, remélem visszaáll mihamarabb minden a normál értékek közé. Ezesetben kalóriatöbblet, tömegelés ide vagy oda.. :)

2023. okt. 15. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A farizom nagy izomcsoport.A legnagyobb.Ezért nagy terhelés kell neki.A legjobb popsigyakorlatok

Guggolásvariációk

Kitorések

Román felhúzás

Szumófelhuzás

Csípőemelések


Ezek a legfontosabb gyakorlatok.

Az ilyen rugdalódzások meg sztepgépgyakorlatok csak kiegészítik ezeket,és nem érnek annyit mint azok,amiket leírtam.

Ezekből 8-15 ismétlés között dolgozz,amekkora súllyal megy szabályosan.

Fokozatoság fontos.A sorozatszám heti 12-16 között próbáld belőni.Ha teheted ezt 2 illetve 3 edzésben elosztva.

Pihenés fontos mert regenerálódnod kell.

Nincs naponta popsiedzés!!

2023. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon kösziiii!😍
2023. okt. 29. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!