Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen korban van értelme...

Ilyen korban van értelme elkezdeni Rockyizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most leszek 17 éves. Elsős koromtól 8.osztályos koromig Rockyztam, versenyekre jártunk(Budapestiig jutottunk el). Sajnos feloszlott a csapat és abbahagytam. Szörnyen megbántam, nagyon hiányzik. Szerintetek van lehetőség újra kezdeni? Az se baj ha kezdő csoportba kerülök. Tudtok olyan egyesületeket Budapesten, aminek érdemes lenne utána járni? Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

#sport #tánc #egyesület #Akróbatikus rock and roll
2023. okt. 24. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, egy gyerek. Persze, hogy érdemes. Ezt a kérdést 56 éves korban tudnám komolyan venni.
2023. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De még 56 évesen is igen lenne a válasz, hiszen mindig van értelme elkezdeni azt, ami érdekel… amitől jobban érzed magad a bőrödben.
2023. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppen ideális korban vagy az akrobatikus rock and roll műfajhoz, és egyébként sem késő semmit sem elkezdeni és újrakezdeni sem.
2023. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!