Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből jön ki havonta...

Mennyi pénzből jön ki havonta az étrendetek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és szeretnék (újra) formába lendülni. Már 1 ideje eldöntöttem,hogy újra neki állok edzeni (korábban 10 évig sportoltam így az alapok megvannak) de egyetemista koromban nem lett volna elég pénzem a megfelelő táplálkozással. Most hogy van 1 jó munkahelyem , jó fizetéssel elhárult ez a gond. Akik odafigyelnek az étkezésre (hiszen az is legalább annyira fontos mint a megfelelő edzés) ti mennyit költötök havonta kajára? Többet mint amikor nem néztétek,hogy mit esztek?

2023. okt. 31. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 150 ezer forintból általában megvan az étrend havonta. Vannak olyan hónapok, amikor nem itthon dolgozok, hanem külföldön kiküldetésben, ilyenkor pedig kevésbé van lehetőségem figyelni a sporttáplálkozásra. Ilyenkor többször veszek gyorskaját (legtöbbször gyrost) vagy valamilyen bolti egytálételt, illetve ilyenkor többször szoktam menüt rendelni, úgyhogy ezekben a hónapokban 200 ezer is simán elmegy kajára, szóval összességében jobban megéri anyagilag tudatosan és tervezetten menedzselni a diétát. Ki lehetne hozni olcsóbban is, de a bevételem szerencsére nekem is lehetővé teszi, hogy nem kell semmin spórolnom, pláne nem az élelmiszeren.
2023. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Kiegészítők nélkül 2000-2500 /nap.
2023. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
2-es: egy napi mintaétrendet le tudnál írni?
2023. nov. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok, persze. Nem lesz benne sok újdonság :D


1. Zabpehely növényi tejjel, tetszőleges gyümölccsel, valamilyen maggal vagy magvajjal (mogyoróvaj, mandula, stb.), 1 adag fehérjeporral

2. Valamilyen szárazabb hús (csirke, tarja, karaj, hal), tetszőleges zöldségekkel, rizzsel.

3. Tojás (vagy helyette jobbfajta sonka, halkonzerv, Pikok virsli amit Lidlben lehet kapni ez tartósítószer mentes), pár szelet zöldséggel és ha nem túl zsíros akkor olívaolajjal


A mennyiségeket mindenkinek magának kell belőni, úgyhogy azt kihagytam.

2023. nov. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb 65 ezer. Magamra fozok mindemt es 1350 kaloriat eszem. Szoval egy magas ferfinak ez az etkezes inkabb 90 lenne.

De ebben vannak specko alapanyagok, mandulaliszt glicin stb

2023. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!