Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy néz ki egy napi étrendete...

Hogy néz ki egy napi étrendetek? leirjatok?

Figyelt kérdés
Egy ideje csirke rizsen élek, de egyáltalán nem unom. kiváncsi vagyok mit esztek

2021. febr. 11. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mostanában fokhagymás pirítóssal kezdem a napot, amihez eszek mindenfélét, amit találok a hűtőben. Aztán napközben azt eszem, amit öreganyám készített, de időnként elmegyek venni magamnak kaját napközben. Este meg, hát, amit találok. Ha meg nem találok, akkor alszok, mert alváskor nem érzem az éhséget.
2021. febr. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
57%

Reggelire gyümölcsöket eszem.

Ebédre valamilyen kiegyensúlyozottabb (azaz több zöldség, mint szénhidrát vagy fehérje), magyaros ételt szoktam főzni, mint pl. gulyás, harcsapaprikás, székelykáposzta, tojásos nokedli, túrós csusza... stb.

Vacsorára semmi.

2021. febr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindent is
2021. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Reggel zabkasa vagy rizskasa feherjevel, mogyorovajjal. Aztan van 2 husos zoldseges kajam.(csirke, marha, hal.. amihez kedvem van) Egyik pl rizzsel masik tesztaval. Aztan becsuszik pl protein palacsinta, muzliszelet v ilyesmi. Este meg rantotta, sonka, zoldseg.
2021. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami belefér a makróimba. Vega vagyok, szóval húst azt nem. Trappista, camambert, tofu, tojás+ Köretnek krumpli sütőben vagy püré, rizs+ Zöldségek kevés olajon+ gyakran hüvelyesek. Joghurt, gyümölcs, magok snacknek. Házi fehérjés édességek zabkása, kávé!!.

Amúgy meg pár naponta valami csoki, chips, rántott sajt, zacskós leves...


Pl. tegnap

R: datolya, banán+ chia mag turmix, meg egy kv, de csak mert rögtön mentem futni és muszáj volt valami nagyon jól emészthető cucc.

Utána protein shake+ 2 piritós margarinnal+ 1 narancs

E: 150 g krumpli sütőben+ brokkoli+ tofu + még egy kv

U: 50 g mogyoró+ 2 szelet házi túrós süti édesítővel

V: 1 zacskós leves+ 2 sz pirítós margarinnal (korpás kenyeret használok de semmi extra)+ még 2 szelet süti

Ez így kb 2700-800 kcal

120 g fehérje

100 g zsír

280 szénhidrát

Nem akarok nagyon szigorú étrendet tartani mert úgyse bírnám, nincsenek extrém céljaim és kezdő vagyok, úgyhogy így is nagyon jól tudok fejlődni

2021. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Na most már megint miért lettem lepontozva? Hazudok és nem is ezt szoktam enni? :D
2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

#4


Neked is sivár életed lehet, hogy ezeket a gezemicéket eszed.



Én háromszor eszek. Reggel fehér kenyér, rúd szalámi, zsíros sajttal, hagymával.


Ebédre valami jó magyaros, de tegnap Pl pont túrós tészta volt.


Este amit találok, vagy ami marad ebedrol. 2 sör legurul, mert nem ebből élek úgysem...

2021. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Nálad a pont báttya, faxnak számolgatni
2021. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Reggel 5-6 mikor hogyan kelek

100g zab ledaralva porra 40g feherje por vizben 10kor de van hogy 11kor térek észhez megy a reggeli, vagy tukortojas 4-5 tojasbol, tk kenyer vagy sima magvas zsemle kb 50g sonka sajt (sajt fugg attol hogy zsiros hust e eszek ebedre vagy sem) vagy tonhalkonzerv zsemle tk kenyer vagy kifli vagy cottage sajt sonka mindig megy hozzajuk fokhagyma (vernyomas optimalizalas miatt nekem bevalt) ebéd olyan 14:00 körül csirke marha diszno lazac pisztrang pulyka napi minimum fél kg rizsel vagy tesztaval vagy kenyer knedli (2-400g/nap) vagy keumpli, sutve fel kg min de inkabb 700g mivel mindig könnyedén lecsúszik :)), attol fugg hogy keszitem el, zoldseg is az szerknt hogy keszitem el. Ez ugy kb 3 fele osztva (14:00 18:00 es 22:00 kozben megy az edzés) vacsira tej. Napkozben tiszta vizet, meg gyumolcslevet iszok. Nap végén tejjel korrigalom a cht, ha kevés, ha megvan akkor nem eszek már semmit 10 után, de dolgozom rajta hogy 10-11 ora helyett 8-9 órára hozzam le a reggelit es az ebedet is 12-13 korul kezdjem.

2021. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli:

5db tükörtojas +zabpehely+vitaminok.

Delőtt egy turmix banan,mazsola,mogyoró

Ebed 2 egesz csirkecomb+köretnek rizs,krumpli,zöldsegekvagy savanyúság.Aztan dutan meg bedobok vmit,pld egy tonhalkonzervet.Estere jöhet 1,2 csirkecomb meg +egy turmix

.


Hak kb ilyesmi.De persze nem ez van mindennap.A tojás mostansag mondjuk szinte napi szinten.Ha meguntam,akkor majd lesz mas helyette.

De a 80 dkg- kiló hús töbnyire megvan.Ilyen olyan módon.

2021. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!