Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szója- és egyéb tejek vannak...

Szója- és egyéb tejek vannak az étrendetekben?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szinte az összes külföldi fitnesses youtubernél látom, hogy isznak szója,mandula,kókusz esetleg rizstejet.

Főleg alpro márkát, vagy aldisat.


Milyen előnyük származhat ebből? Hisz elég drágák.

Alpros szójatejben néztem, hogy literjében 30g fehérje van, ami elég jól hangzik. Viszont a szóját nem igazán ajánlják más formában..

Mit gondoltok?


2017. júl. 19. 13:44
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Szoja nálam nem játszik, nem emesztem jól.
2017. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tehéntejben meg 34g fehérje van literenként. Esélytelen, hogy napi 1-2 litert megigyál bármilyen tejből mellékhatások nélkül. A rizstejben egyébként kb semmi nincs, szinte vizet iszol. Nem ajánlom izmosodás szempontjából.
2017. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én használok édesítetlen mandulatejet és rizstejet. Egyikbe sincs cukor és egyáltalán nem olyan allergén, mint a hagyományos tej és 10x könnyebben emészthető.
2017. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De senki nem azért fogyasztja mert önmagában akkora tápanyag forrás. Nyilván turmixhoz használod, vagy kávéhoz akármi. Ne legyél ennyire korlátolt.
2017. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tejből napi 1 kv tejszín ami megy több nem.

meg ritkán eszek felvágottat és a legjobb minőségbe is csempésznek valamennyi szóját,olyankor jut belém is egy kicsi.

a kutyámnak is csak szója mentes kaját veszek.

2017. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!