Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért utalják az emberek...

Lengster kérdése:

Miért utalják az emberek többsége Messit?

Figyelt kérdés

Én személy szerint az gondolom hogy hiába hasonlítgatjuk Ronaldo-val örökké sose lesz egyértelműen eldöntve az emberek számára hogy melyikük a 2010-es évek legjobbja. hiszen mind a kettőjük másba jó.

Viszont hát azt nem értem amikor nézem a Facebook kommenteket akkor javában olyanokat látok amikor Messivel kapcsolatos pozitív információ van akkor mindig őt húzzák le ha meg valami sérelem éri akkor meg irónia szerűen kigúnyolják őt ilyen oldalakon mint például a Trollfoci vagy a HAJDU-B István rajongói oldala.

És hát Ronaldo esetében meg egyáltalán nem így van.

És ugyanez a szitu a Barcelonánál is mint Messinél hogy inkább őket utalják javában az emberek mint a Real Madridot

De nem értem miért???????????



nov. 10. 02:16
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is Messit utálják javában!
Szerintem ez nem így van!
12 szavazat
 1/6 anonim válasza:
81%
Messi meg a toppon van lehet azert. (Ronaldo mar oregszik)
nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Az öreg Ronit is rengeteget szidták, csak most már kiment a reflektorfényből, kevesebb embert érdekel.
nov. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Elég ha a mondatban egy helyen használod a többesszámot… pl miért utálja az emberek többsége…

Vagy miért utálják az emberek…. Így sokkal magyarosabban hangzik, mint utálják az emberek többsége.

nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az embereknek muszáj valakin vagy valamit háborogniuk vagy utálkozniuk. Mostanában éppen Messit találták meg. Ronaldot is rengetegen szidták, csak most hogy elment az isten háta mögé focizni és nem kap már aranylabdát, kevesebb embert érdekel. Én sem értem miért jó, ha hasonlítgatják egymáshoz őket, de hát az emberiség ilyen.


3as hozzászólónak meg köszönjük a nyelvtanleckét xd

nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

Te egy Ronaldo fan vagy!


“Én személy szerint az gondolom hogy hiába hasonlítgatjuk Ronaldo-val örökké sose lesz egyértelműen eldöntve az emberek számára hogy melyikük a 2010-es évek legjobbja. hiszen mind a kettőjük másba jó.”


Ez sosem volt vita tárgya. Amit tud az argentin, azt nem tudja a portugál. Amit tud a portugál, azt tudják mások is.


A kérdésed meg szimpla manipuláció akar lenni. Én is rendszeres hírolvasó vagyok, és baromira nem látok semmi ilyesmit. Akit utálnak az CR, az arrogáns stílusáért, a saját klubját sározó interjúiért, a pénzéhségéért, és hogy képtelen másokat is elismerni.


Továbbá az egyik játékost már senkit sem érdekel, a másik meg friss vb és aranylabdás... vagyis jobban pörög a neve.


Ez van. Dolgozd fel!

nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Az ugye megvan hogy a Trollfoci egy viccoldal?
nov. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!