Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki ha egy férfi görkorcsolyá...

Ciki ha egy férfi görkorcsolyázik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 23:51
1 2
 11/15 anonim válasza:

Igen,nagyon ciki olyat csinálni amihez kedved van.És azok a rózsaszín pulcsis férfik is nagyon gázak.


Nugyiiii,lehet nem szabad ország de szabad akarat :)

2010. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Egyáltalán nem az!! Miért lenne?:)
2010. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Csak itt nálunk Magyarországon nem nagyon bírják az ilyet.Én futó vagyok, általában sportpályán szoktam futni.De amikor bejön a rossz idő és felázik a salak kiszorulok a biciklis útra.Tudod hányan beszólnak?Elrobog mellettem az elektromos biciklijével és nem bírj ki hogy ki ne szóljon be.Én erre azt mondom, hogy te legalább mozogsz.A görkori is nagyon jó.Majd akkor szóljanak be ha ők is megtesznek kb. ennyit a testükért meg az egészségükért.Mozogni soha nem ciki. :)
2010. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én egy nagypapát láttam korizni az unokáival!!!

nem ciki...bárcsak a pasimat rá tudnám venni...

2010. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Érdekes, nekem egyből egy cica-nadrágos fickó ugrott be, amint görkorizik. Na az ciki lenne. De egyébként nem az.
2010. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!