Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan/melyik lenne a legjobb...

Hogyan/melyik lenne a legjobb kezdésnek? (BB)

Figyelt kérdés
Primobolan, Sustanon, Stanazol, ezeken gondolkoztam. Kezdésnek általában a Primot szokták használni, mert nem teszto, esetleg valamit mellé (pl danabol)?
2010. okt. 21. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Primobolan mellé tuti fog kelleni még valami. Azért nem írom hogy mi, mert nem írtad, mi a célod.

Így azért nehéz :-)

2010. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Stana mindenképpen menne, tehát nem egyedül szedném őket. A célom az hogy fejlődjek. Most 87ről diétázok 82 vagyok jelenleg, még 3-4kg lemegy, nem lesz versenyforma, de ha viszonylag alacsony testzsírt érek el akkor kezdenék egy tömegelést, de azt már nem naturba.
2010. okt. 21. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Első kúrának jó lehet Primobolan Depot + 4 hét Danabol.

Sajnos ez utóbbit nem köszöni meg a májad, ezért nem ajánlott 4 hétnél tovább használni.

Helyette mehet például Boldenon, ami szintén biztonságos, hosszan is használható szteroid.

Tesztosztront hagyd későbbre, Stanazol pedig inkább diétában lehet nyerő.

2010. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehát primo mellé 4 hét dana utána meg boldenon?
2010. okt. 21. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, így gondoltam. A Primobolan Depot mehet végig, a Boldenon pedig hatásában a Dianabolra hasonlít, de sokkal kevesebb mellékhatással.

Levezetés azért kell ehhez is, attól függően, hogy mennyi ideig megy a kúra.

2010. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10-12 hétig menne, utána hcg+clomidra gondoltam. A Primo+dana/boldenon egy susta+stana kúrához képest mennyire anabolikus? A kajálást úgy tervezem, hogy 4g/ttkg fehérjét tolok ch 400g, olyan 78-79kg-nál fogom elkezdeni, azt már elég kis zsír%-kal lesz. Erő növekedés mennyire várható tőle?
2010. okt. 22. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Kúra végén HCG + Nolvadex (Tamoxifen) a jobb választás. Sőt még 25mg Proviron is elférne mellette.


Természetesen a Sustanon sokkal nagyobb tömeget hozna, mint a többi. De első kúrának jók még a gyengébb szerek is.

Viszont azokat sokkal hosszabb ideig lehet használni folyamatosan és kisebb, de tartósabb, minőségi izomtömeget építenek.

Egy Primobolant például nyugodtan használhatsz egész tavaszig anélkül, hogy mellékhatásoktól kéne tartani.

Így még talán a HCG -t is kihagyhatod a végén, ami eléggé le tudja rontani a formát, a magas ösztrogénné alakulása miatt.

2010. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!