Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testnevelésből 10-12. évfolyam...

Testnevelésből 10-12. évfolyamig felmentett voltam és most nagyon nagy hátrányban vagyok a többiekhez képest. Ugyan azt várja el tőlem a tanár, mint akik ez idő alatt mindig ott voltak. Szerintetek mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok 12.-es vagyok. 10. évfolyam novemberétől egészen 12. évfolyam szeptemberéig felmentett voltam tesiből. Ez idő alatt gyógytestnevelés óra keretei között teljesítetem a testnevelést. Az első két hónapban elnéző volt velem egy kicsit, de már nem az. Ami nem lenne probléma, ha nem azt csinálná, hogy akkor most felméri a röplabda szabályos érintéseit és mindenkinek van 10 perce felkészülni. Persze az osztály nagy része tudja, de nekem 10 perc alatt kellett ezt megtanulnom. Ami nem is sikerült, de szerintem 10 perc alatt megtanultam amit meglehet tanulni ennyi idő alatt. Pontosan tudja a tanár, hogy én életemben nem csináltam ilyet, de nekem is 1-est ad és az osztály nagy többségének is. Most is elvileg felfogja mérni az önvédelmi eséseket amiket én soha nem csináltam(ezt tavaly vettük). Azt mondta, hogy otthon fel lehet készülni, ha nagyon akarom akkor 10 perc alatt meglehet tanulni. Én utána is néztem az interneten az önvédelmi eséseknek, de én itthon ezeket nem tudom megcsinálni, mert nincs elég hely és nem fogom a parketán csinálni ezeket az eséseket. A tanárral beszélni nem igazán lehet.

Köszönöm a válaszokat.



dec. 12. 23:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Szóltál erről valaki másnak? Mert akkor szerintem próbálj meg beszélni valakivel, legalább az osztályfőnökkel, ő az aki tenni is tud az ilyen ügyekben bármit is.
dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szolj a szuleidnek és menjenek be fogadoorara
dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Az jogos, hogy ha nem tudod megcsinálni a kosárérintést, akkor nem ad rá mást, mint 1-est.


Az esések kapcsán viszont nagyon nem értek vele egyet, ezt egyedül senki ne gyakorolgassa!


- egy judo edző -

dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Most őszintén mi van akkor, ha kapsz egy egyest röplabdából?
dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
És ha egyest kapsz tesiből, akkor mi van? Nem fogsz megbukni, a kettes meg már tökre megfelelő. Tanulj meg priorizálni. Semmit nem von le az értékedből a rossz tesijegy.
dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az az egy röplabda egyes a probléma, hanem a hozzá állása. A többi számonkérésnél sem lesz elnézőbb vagy hibátlanul megcsinálod vagy nem és egyest add. Ha tesiből év végén 2-es leszek akkor is örülök. Megbukni nem akarok.
dec. 13. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát akkor örüljél. (Egyébként nem is kettest fogsz kapni, hanem legrosszabb esetben is hármast.) Nem mondod komolyan, hogy attól félsz, hogy megbuksz? Nem mondod?
dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ismered a tesi tanárt. Tavaly is egy jó pár embert megbuktatott. 2,50 vagyok nála az osztály átlag 2,56.
dec. 13. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Jópár embert megbuktatott tesiből? Na ilyet még életemben nem hallottam! És akkor azokkal mi lesz? Egyáltalán van tesiből pótvizsga? Hol vannak ilyenkor a szülők, a diákönkormányzat?
dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!