Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi meló összeszedni 4.8...

Mennyi meló összeszedni 4.8 kg izmot?

Figyelt kérdés

Most voltam testösszetétel anailízisen. 40 éves nő vagyok, 165 cm mags, 59 kg. Épp fogyózom, meg nemrég áltam neki otthoni erősítő edézseket csinálni (napi 20 perc csak egyelőre, de most még ez is bazi nehéz), illetve rendszeresen bringázom, így télen is megyek heti 100-150 km-et, nyáron sem simán megyek egy nap alaptt 200-at is akár, szóval az általános erőnlétem nem rossz.

Az analízisen az jött ki (amire amúgy számítottam is), hogy fogynom kell 5,9 kg zsírt és fel kell szednem 4.8 kg izmot. A fogyás az oké, de az izom mennyiségét nem tudom hova tenni a fejemben. :) Nem tudok mihez viszonyítani hogy ez most mennyire sok vagy kevés, fogalmam sincs. Még a kérdést sem tudom normálisan feltenni. :D


dec. 14. 12:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
40-es nőként, nagyon sok meló lesz. Ez nem sértés!
dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metionin ***** válasza:
47%
Nekem nagyjából másfél év volt de én alapból a nagyon sovány alkat vagyok, aki nehezen izmosodik. 42 kilóról lettem 47. Egy átlagos alkat ezt fél év alatt simán felszedné szerintem.
dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Baromi nehéz. Férfiként sem könnyű és gyors ennyi izmot felszedni. Eddig gondolom nem edzettél (?) Kitartóan és jó étrenddel 1 év minimum.
dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Dehogy edzettem... csak bringáztam eddig, de azt rengeteget. Viszont előfordul hogy nem tudok kinyitni egy palack üdítőt. Nem tudok kinyomni egyetlen szabályos fekvőtámaszt sem...

Most két hete kezdtem csak el otthon edzeni, majd bele döglök, olyan rohadt nehéz... De nem adom fel. :)

dec. 14. 12:39
 5/18 anonim válasza:
100%
Én egyébként edzőtermet ajánlanék. Otthon szinte esélytelen, hogy 1. megfelelő terhelést tudsz adni az izmoknak 2. szabályosan végzed a gyakorlatokat. Heti 1 alkalom edzővel és további 2-3 alkalom egyedül, jövő ilyenkor magadra sem fogsz ismerni.
dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de megmondom őszintén, nagyon cikinek érezném magam egy edőzeteremben. Ennyire gyengén... Meg az egy csomó idő, és már így is egy csomó idő megy el bringázásra, abból pedig nem szeretnék visszavenni. Na de majd meglátom, ha nagyon nem fejlődök otthon, akkor kénytelen leszek rászánni magam.
dec. 14. 12:45
 7/18 anonim válasza:

Budapesti vagy? Akkor tudok ajánlani edzőtermet, ami pont erre van és szinte csak kezdők járnak.

(Mármint gondolom, az nem győz meg, ha azt mondom, hogy egyik teremben sem érdekel senkit, hogy milyen erőben vagy)

dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, budapesti vagyok.
dec. 14. 12:54
 9/18 anonim válasza:
Írtam privátban
dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Megkaptam, köszi. :)
dec. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!