Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ez a szalkasitas mania...

Mi ez a szalkasitas mania naturalban edzo hobbi sportoloknal?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy a folytonos szálkásítgatással, annyit érsz el naturálban,hogy egy pont utan,ami hamar elön,csak stagnálsz. Gondolod,naturalban, évi pár hónap tömegeléssel, tudsz izmot felpakolni? Mennyit, Pár grammot? Ami majd le id megy,ha szálkásítasz.


Amit még sokan elfelejtenek,mi nem versenyzők vagyunk,akik egy adott versenyre készülnek fel,ahol majd kisgatyában pozolnak. Mi a testünket, 99%ban,ruhaban mutatjuk, és egy leszálkásodott hobbi gyúrós naturalban,mikor fel van oltozve, meg sem mondod,hogy gyúrós,max sportolgat valamit. Persze,ezzel nem azt mondom,hogy hizzák be,de kicsit fedettebben,sokkal jobban fogsz kinezni a mindennapokban,és a tekintelyed is nagyobb lesz testesebben,mint 70 kilos nyeszlett gyerekkent. Mondjuk az utcan,lehet kevesbe fognak betalalni,vagy egy uzletnel,jobban tudsz ervenyesulni.


A gyengébb libidorol,sanyargatasrol,rosszabb kozerzetrol,nem is beszelve,ami kaloriadeficizben jelen van,mert hormonokkal megtamogatva a testunket,lehet ezzel a sanyargatassal jatszadozni szinte egesz evben,de naturalban,nem igy megy ez.


El kene mar engedni az ilyen versenyzoknek valo domakat hobbi sportolo tarsaim.


jan. 6. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, folyton szálkásítok annak ellenére, hogy tisztában vagyok vele, hogy semmi értelme. Ez nálam mentális eredetű, mert mindig is kövér voltam, leadtam 40kgot, és azóta folyamat megy a "tömegelés" szálkásíts ciklus, ami inkább csak szálkásítás, mert tömegelni normálisan évekbe telik.. Illetve, elég hízékony vagyok, nálam egy szintentartó kalória nagyjából 2000 körül van elég magas aktivitás mellett is így mindig úgy vagyok vele, hogy akkor már inkább szálkásabb vagyok és csökkentek 1600 kalóriára.

Mentálisan nekem nem jó az, ha fedett vagyok. Kipróbáltam, voltam mindkét végletnél és inkább sanyargatom magam 1600 kalórián, inkább vagyok gyengébb, inkább nézek ki úgy ruhában, mint aki nem járt le edzeni soha, de cserébe tükörbe tudok nézni és nem utálom magam. Valószínűleg, ha nem lennének a sok gyerekkori sérelmek a súlyom miatt, akkor tuti nem érdekelne, ha fedett vagyok, de sajnos azokat nem tudom semmissé tenni.


Én kifejezetten alacsony vagyok, szóval nálam pl.: a 70kg az egy teljesen normál kategória, nem pedig nyeszlett gyerek (~170cm)

jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Most aztán jól megmondtad a világnak, kérdező!😅

Nagyot szóltál báttya, mint a vizipisztoly!🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2, ennyi drága húgom
jan. 6. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is butaság minden évben szálkásítani, de mit érdekel ez téged?

had csinálják ha ők ettől érzik jól magukat

jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Maga a jelenség zavar,ami sok embert tévútra visz.
jan. 7. 02:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy? A legtöbb ember úgyis lekopik egy éven belül.
jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Na de én tömegesen nem ezt látom, hanem elhízott embereket, akik heti 2-3-szor eljárogatnak kondizni, de sokkal több rajtuk a zsír, mint az izom, mégis sportosnak hiszik magukat.
jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!