Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi leg frusztrá...

Mi volt az eddigi leg frusztrálóbb tippmix élményetek? Pl kicsit mult de elmenz.

Figyelt kérdés
Én amikor elöször kezdtem teniszeket rakni még régebben nem tudtam, hogy fel lehet adni, sajnos nem gondoltam bele, hogy azért teniszben is lehet sérüléseket szerezni. 1-0 vezetett, 2 meccset is 4-0 hozta(nyilván lehet innen is bukni de elnézve megnyerte volta) számomra tuti volt. Már mentem volna a lottozóba erre látom, hogy feladta sérülés miatt.
jan. 16. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
volt fennt 100ftom unibeten momdom ebbol ugyse lehet ertelmes dolgot es osszeraktam random csomo mindent,100bol 80ezer lett volna és jott is minden egy meccsem volt hatra napoli-roma azt raktam hogy 1-1lesz a pontos eredmény.a 88.percben 1-0volt a bank felajanlott 7ezer forintot mondtam magamban 100ftbol ez se rossz inkább mint az uszoda,rányomtam hogy kiveszem és abban a pillanatban egyenlített a roma
jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!