Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más is van úgy hogy ha nem...

Más is van úgy hogy ha nem tud edzeni vagy rendesen kajálni egyből nagyon frusztrált lesz?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 18:27
 1/10 anonim válasza:
64%
nem csak frusztrált,de rögtön ùgy látom,mintha mennének lefelé az izmaim is 😅
2018. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kemény :D
2018. jan. 26. 18:31
 3/10 anonim válasza:
64%
ez van.pedig 1 nap semmit sem számít de mégis.ha meg rendesen edzem,és utána jól bekajálok rögtön látom a fejlődést.😂😂😂
2018. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

De miért versenyzők vagytok? Ebből éltek?

Vagy miért?

2018. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A versenyzők sem ebből élnek :(
2018. jan. 26. 18:44
 6/10 anonim válasza:
nem vagyok versenyző,csak kicsit mániákus ilyen téren.😅
2018. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy a versenyzők ebből élnek.

Titeket kérdeztelek, hogy miért olyan nagy etvasz ha kimarad egy kaja vagy edzés, hogy ezért frusztráltak legyetek, ha sem versenyre nem készültök és nem is ebből kell megélnetek, vagyis semmi okotok arra, hogy frusztráltak legyetek

2018. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kaja az annyira nem érdekel, de az edzés az igen. Egyrészt nem pumpálgatni járok le, vannak céljaim az edzés terén, ezért ha nem tudok edzeni, az azt jelenti, hogy nem haladok egy adott célommal és ez frusztráló tud lenni. Másrészt meg az edzéstől egész egyszerűen jobban érzed magad. Nő a dopaminszinted, a dopaminnak pedig a szokások kialakításában van szerepe, arra késztet, hogy ismételd meg újra és újra az adott tevékenységet. Ha pedig kihagysz egy edzés, annak hormonális hatása is van, konkrétan rosszul érzed magad.
2018. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlodDrunk ***** válasza:

A frusztráció szerintem erre nem jó szó,totál mást jelent mint amire ti gondoltok.

Nyílván senkit nem akarsz agyonverni ha nem tudsz edzeni,jobb esetben..


De igen engem is zavar,ha ki kell hagynom egy napot,mert ez hobbim ezt szeretem csinálni szabadidőmbe.

2018. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 napot kihagyok és minden bajom van. Ugyanez a kajával.
2018. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!