Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire frusztrál titeket ha...

Mennyire frusztrál titeket ha nagyon sokan vannak az edzőterembe?

Figyelt kérdés

azt esetleg még irjátok oda, hogy kezdő vagy haladók vagytok-e.

Én még kezdő, azért már 1,5 hónapot kibírtam valahogy, de ,,kísérletezgetni'' általában akkor merek ha kevesebben vesznek körül. Pl gáznak érzem ha pl. az evezésnél épp súlyt emelek az előző hetihez képest és nem sikerül összehozni :D vagy a fekvenyomásnál stb.


Egyáltalán mennyire gáz ha szerencsétlenkedni látnak?


2018. máj. 1. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen bajaid vannak szedje antidepit vagy szorongasoldot.
2018. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem úgy értettem ha sokan vannak, 30-an is vehetnek körül ha mindenki magával van elfoglalva.


De amikor ilyen 2-es párosok vannak, akik úgy kacagnak, hogy zeng az egész edzőterem, meg fütyülnek, vergődnek, énekelnek :D ilyenkor frusztrált vagyok és kevesebb hajlandóságot érzek magamban, hogy kipróbáljak nagyobb súlyokat. Egy szóval: zavarnak

2018. máj. 1. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

pedig nem gaz ez.

engem nem zavar sot en nem is figyelem hogy mas mit csinal :D neha meg a levego vetel is nehezkes nem hogy arra figyeljek hogy mas mit csinal :D

2018. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Futyulnek, vergodnek, enekelnek? Szerintem osszekevered. Az olyan helyen is sokat emelgetnek, de leginkabb csak poharat, szoval edzoteremnek nem nevezheto..😂

Egyaltalan nem gaz, mindenki szerencsetlenkedik. Amikor ebbe a terembe jottem rogton az elso edzesen belecsuszott a kulcsom a radiatorba, megakadt, es szolnom kellett a portan, hogy feszitsek le a racsot, hogy ki tudjam venni. Azota ala rakom a kulcsot 😂😂 Masokkal is elofordult mar, es nem tartottam gaznak, mert en is atmentem rajta. Persze akkor gaznak ereztem amikor velem tortent, de majd te is rajosz, hogy mindenki bakizik valamit a teremben eleteben, ezert ha te szerencsetlenkedsz max nevetnek rajta egyet, de semmikepp nem gaz.

2018. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyu.

Első alkalommal egy új teremben, "leestem" a lépcsőzőről. A korabbi helyen ahol 1 hónapot jártam, gyorsabban vette fel a sebességet.

Itt meg nyomom, nyomom egyszercsak felpörgött én meg lehuppantam. A mellettem levő gépről ugrott le a pasi és segített.

Aztán ugyanitt az első lábtolós edzésen nem mertem lejjebb engedni a gépet, hogy kiakasszam, úgy kiálltottam oda egy csoportnyi pasinak, hogy segítsenek. Még tárcsa sem volt a gépen!!! 😂

Aztán szégyelltem a merevlábas felhúzásnál a tömeg fele dűtögetni a fenekem.

Manapság már...így 3 év után...dugó a fülbe és nem nézek, nem hallok, csak tolom ezerrel.

Csak egy dolog miatt zavar a tömeg.

Várni kell a gépekre. Azt utálok, mert akkor variálnom kell az edzést és én kész tervvel a fejemben megyek.

Ezért is most megint egy új terembe mentem.

De nem hiszed el, ha ketten vagyunk a másik is biztos labazik, vagy hátazik mint én.😂😂😂

2018. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte engem is zavart. Kicsinek és nullának éreztem magam. De ugyan ez volt első nap a suliban, első vizsgámon, első vezetés lecke, meg úgy mindenben az életben.

Minden alkalommal jobb lesz. Aztán már azt sem veszed észre, hogy mások is vannak a teremben, nem hogy megnéznek-e.

2018. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!