Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan ne féljek tesin?

Hogyan ne féljek tesin?

Figyelt kérdés
Az van hogy tesiórán most fog jönni a szekrényugrás és ott a szekrényen való bukfencezés.Nagyon félek tőle.Egyszerűen amikor a tesi órára gondolok már rettegek.Ettől meg végképp félek hogy leesek onnan.Meg így eleve amikor a szekrényen ülök már akkor is rosszul vagyok.A tanár nem engedi hogy azt mondjam hogy nem akarom ezért muszály.Kérlek valaki mondja el hogy mennyire magasra rakják a szekrényt,mi történik akkor ha leesek és hogyan ne féljek tőle?

#szekrényugrás #testnevelésóra #Szekrényenvalóbukfencezés
jan. 23. 15:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy annyira félek h nem tudok aludni nyugtalan vagyok stb. És a tanár nem fogja fel h nem akarom.Bármit teszek azt mondja h muszály.Megprobáltam kiállítani magam panaszkodni de még úgy se.Egyszerűen képtelen vagyok erre.Az egyik gyerek nálunk leesett és beverte a fejét a lábát és nagyon fájt neki.Még így se állította ki.
febr. 1. 15:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, igazából a legrosszabb, hogy szekrényugrásra kapsz egy 1-est, és ennyi.


Nekem mindig azt mondták a szüleim, nem baj, ha egyest kapok tesiből, az még mindig jobb, mintha összetörném magamat.

febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát Ja de akkor megutál a tanárnő és balhét indít és az nem baj?Mármint neked ez hogy volt?
febr. 2. 13:55
 14/18 anonim ***** válasza:

Miért indítana balhét? Beírja az egyest, aztán le van tudva. Az ilyen tanárnak felér egy orgazmussal, hogy egyest adhat.


Ha a szekrényugráson kívül más feladatokat megcsinálsz, akkor arra majd kapsz jobb jegyet.


Nálam úgy volt, hogy én minden más tárgyból kitűnő voltam, ezért tesiből is megkaptam a jobb jegyet, pedig nem volt ötös a teljesítményem, de igyekeztem a legjobb képességem szerint teljesíteni. Talán ezért voltam jó a tanárnál annak ellenére, hogy nem vagyok egy sportember. De pl. kosárra dobni balkezesként hát nem ment annyira. Ugyanígy a magasugrás se ment bal lábbal. De talajtornából például ügyes voltam, az érdekelt is.


Tanárfüggő a dolog, de szerintem többet ér az épséged, mint, hogy a tanár mit gondol.


"Mi lesz ha megutál?"


A töri tanárom szívből utált engem, de bárhogy akart, nem tudott lesz@patni, mert mindig ötöst írtam, ezzel szerintem az agyára is mentem😅. Erről ennyit.


Szóval ha nem vagy vele flegma, bunkó, akkor nem tud veled mit csinálni. Legyél ott az órán, amit tudsz azt csináld meg, csinálj úgy, mintha baromira érdekelne téged a szekrényugrás és akkor nyugtod lesz.

febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De figyi, 2 hete írtad ki a kérdést, gondolom azóta túl vagy az ugráson. Túlélted, egyben vagy. Akkor most mi a gond?
febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ebben az egészben az a durva hogy eddig mind megúsztam de hétfőn már nem fogom.Igazatok van és megmondom hogy nem akarom
febr. 3. 20:49
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

Ne hülyéskedj már! Azóta halogatod és idegeskedsz? Ez a legnagyobb butaság, amit csinálhatsz. Minden egyes nappal egyre rosszabb, egyre nő a szorongás. Sőt, ma már minden egyes óra egyre rosszabb lesz.

Menj, legyél túl rajta. Állj be a sor elejére, ne gondolkodj, csak ugrás, bukfenc. Közel sem annyira borzasztó, mint amennyit idegeskedsz rajta.

febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rendben tényleg nagyon szépen köszönöm!
febr. 5. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!