Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mennek manapság az...

Miért mennek manapság az emberek kondi terembe, miközben olyan sokféle sport van?

Figyelt kérdés

Én aerobikozok, azt jobban szeretem, mint a kondi termeket, nekem olyan idegen az egész, mintha nem is arról szólna a dolog amiért oda mész. Sok beszélgető ember van stb.

Tudom, inkább alakformálás miatt mennek oda, de akiken látszódik az eredmény abból kevés van.


Például ott a barátnőm. Megy edzeni heti 3-szor a párjával és barátaival, de nagyon lassan fogyott (par hónapja elkezdett egy diétát, 1-2 hónap után latszodott az eredmény).

Mesélte hogy megcsináltak egy edzés sort aztán 1 órán keresztül beszélgettek és elmentek inkább pizzázni.


Nem értem ezt. 8 hónap alatt kb 15 kg-ot adott le, míg én fél év alatt 20-at, az aerobikkal.


Miért ilyen népszerű a kondi? Valaki elmondja nekem? (Akik tényleg szépen fejlesztik az izmaikat megértem, mert ezzel a módszerrel lehet a legnagyobb változást elérni.)



jan. 28. 09:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor igazából a te ismeretségi köröddel van a baj, nem a kondisokkal. Sajnálom.
jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen tudják, hogy felnőttként is lehet hobbiszinten versenyezni és edzeni. 19 évesen kezdtem el úszni, 42 évesen még mindig lejárok heti 2-3 úszni. Munka meg család mellett nem könnyű, de ez a hobbim is. Évente több versenyem is van, amatőr versenyek, de mindig jó a hangulat és motivál az edzésben. Konditerembe nem járok és soha nem kellett fogyókúráznom.. Szerintem ha valaki megtalálja azt ami igazán érdekli, akkor a sportolás nem csak abból áll, hogy lefogyok.
jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azt csináld amit élvezel
jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kondibérlettel lehet a legolcsóbb fedett sportolási lehetőséget kiváltani, lényegében havi 30x is elmehetsz edzeni ha szeretnél. Csinálhatsz edzésenként más-más mozgásformát, biciklizhetsz, gyalogolhatsz, súlyzózhadsz. Nagyon olcsó és rugalmas edzés lehetőség. Most ha el akarsz kezdeni boxolni akkor mennyi felszerelést kell venned, ami alapvetően biztosan nem lesz otthon, a kondihoz a sima tornacucc már elég.


Nincs rajtad közösségbe illeszkedés terhe mint küzdősportoknál és ahogy már fentebb is írták, az izom adja a formát. Ha megfelelően izmos vagy mindenben jól nézel ki

febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez lett most a divat.
febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!