Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzenétek a helyemben...

Hogyan edzenétek a helyemben ezekkel a paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 28 éves srác vagyok. Néhány éve drasztikusan elhíztam miután abbahagytam a versenysportot. Tavaly júliusban elkezdtem egy orvos által ellenőrzött diétát, 140 kilóról indulva eddig 25 kilót fogytam csak az étkezésem megváltoztatásával és sétával.

Januártól elkezdtem edzőterembe járni heti 5 alkalommal, összeállíttattam egy edzéstervet (4 nap izomcsoportos edzés, 1 nap csak kardió).

Hiába olvasok utána rengeteget, kicsit el vagyok veszve.

Izomcsoportonként elég egy edzésnapra 4-4 gyakorlat 3-3 sorozattal és 10-12 ismétléssel? Mire érdemes még figyelni? Még 20 kilót szeretnék minimum leadni, aztán ha az megvan, akkor szálkásodni. Mivel ez egy nagyon hosszú folyamat lesz, úgy szeretném betervezni az edzéseket, hogy hasznos is legyen, ne csak úgy lejárkáljak egy edzőterembe.


Az étkezésem teljesen rendben van, mert egy belgyógyász állítja össze az étrendemet az éppen aktuális értékeim alapján (testzsírszázalék, izomösszetétel, vízmennyiség a szervezetben, véreredmények).


Előre is köszönöm!



jan. 30. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy edzőt. Elso par alkalommal segit, felmeri hogy miket tudsz csinalni es utana ossze tud alitani egy edzestervet
jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!