Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt, milyen...

Mennyi idő alatt, milyen kalóriabevitellel tudok fogyni ilyen paraméterekkel 15 kg-t?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok, 69-70 kg. (Tudom, hogy nem lehet csettintésre, és hogy kell az életmódváltás is), de mégis, mit javasoltok? Milyen edzést és mennyit? Hogyan osszam el a napi kalóriamennyiséget?

2018. okt. 8. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Javaslom a kaloriabazis.hu oldalát, ott ki tudod számolni az összeset, ami érdekel.
2018. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kcal 1500 és a csillagos ég között, aktivitástól s egyebektől függően.

Sokféle jó edzés van, futhatsz, biciklizhetsz, túrázhatsz, erősíthetsz, úszhatsz... A fő, hogy valami legyen, az egészséges fogyáshoz kell.

Úgy oszd el a bevitelt, ahogy neked jó. Erre semmiféle szabály sincs, illetve napi legalább egyszer azért egyél, kb. ennyi. Ahogy téged laktat s ahogy neked kell az edzésed köré, hogy energikus legyél. Aki éhezik kis étkezésekkel, de nagyobbak után sokáig jóllakott, az nyilván egyen többször kevesebbet, aki vacsora után 3-4 órával már éhes, ha nem alszik, az vacsorázzon későn, ésatöbbi, persze ezt jó étrend és megfelelő deficit mellett nézze, mert rossz esetben éhezni lehet fogyás nélkül is...

2018. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok lesz az a 15 kg fogyás ...


173 cm vagyok, 63-66 kg és látszanak a haskockáim meg a bordáim.

2018. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!