Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyem rollert ajánlanátok...

Milyem rollert ajánlanátok erre a célra?

Figyelt kérdés
Városi használatra szeretnék egy rollert, ami gyors és strapabíró. 20000 a max büdzsém rá. Nézegettem freestyle rollereket és 20 centis kerekűeket is, de igazság szerint nem tudok dönteni. Ami városi rollereknek van hirdetve az olyan kis törékenynek tűnik. Nem szeretnék minden padkánál leszállni róla, jó ha bír kisebb ugratást. Mit ajánlanátok ilyen feltételekkel?
febr. 12. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:

20 ezerert en 2019ben vettem a mar jo minoseg de alacsony kategoriabol.

Konkret modellt nem javaslok de annyit igen hogy minel nagyobb legyen a kereke. 20 minimum. Kulonben tenyleg minden mini repedest megerzel az uton

febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, amiket néztem azok a StreetSurfing, Hudora, és Spartan rollerek amik tetszettek, illetve most akciósan láttam HyperMotion rollert ami 14 ezerért van 20 centis kerekekkel és abec 7-es csapággyak, de amúgy semmi infót nem találtam róla, a Streetsurfingről és a Hudoráról találtam infófoszlányokat, hogy vannak jó modelljeik magasabb áron, a 20 ezres kategóriát is gondolom hogy akkor belépő szintűnek teljesen jók lehetnek.
febr. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!