Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 éve edzek, +15kg sikerult...

2 éve edzek, +15kg sikerult hiznom, tömegnövelőt akarok venni,ami viszonylag jó árban és tápértékekben van,de előtte gondoltam,megkérdezlek titeket,nektek melyik jött be. Válaszokat köszönöm.?

Figyelt kérdés
16f
febr. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tömegnövelők döntő többsége úgy néz ki, hogy fehérje + cukor, mindez jó drágán. Akkor már inkább vegyél fehérjét és adj hozzá zabpelyhet, esetleg gyömölcsöt is, annak több értelme van.
febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 év alatt 15 kilót híztál, akkor minek tömegnövelő? Ezek szerint anélkül is nő a tömeged. A kérdés inkább az, hogy indokolt-e további hízás, illetve hogy tisztában vagy-e a kalóriaszámolás és a sporttáplálkozás fogalmával?
febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2, Gimi miatt ,nem lesz időm kajálni... igen,szeretnék hizni (lehetőleg izomban) tovább, nem azt mondom hogy napi szinten, de igyekszek mindig számolni a kaloriát( yazio) , sporttáplálkozásal ,nagyjából igen.
febr. 12. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg hány centi vagy és hány kiló?
febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 177cm vagyok, reggeli súlyom 63kg (igen,48kg voltam,sok ember cikiz miatta..) napközben közel 65kg vagyok.
febr. 12. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor viszont hajrá, tényleg rádfér a tömegelés, így már világos! Kalóriatöbblet, minimum 1.5 g/tskg fehérje, progresszív súlyzós edzés. Én utoljára 4 éve vettem tömegnövelőt, de akkor a GymBeames terméket preferáltam.
febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6. Köszönöm:-).
febr. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!