Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sporttól lehet igazán...

Melyik sporttól lehet igazán jó alakom?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy valamilyen szinten bármelyik sporttól lesz valamilyen alakod, de nagyon érdekelne, hogy melyik az amelyiktől igazán nőies alakom lehet. Éppen sportot váltok, eddig táncoltam, de mivel nem komoly szinten így abbahagytam. Főleg a farizmaimat akarnám növelni, mert alapvetően nagyon vékony vagyok, de ez azzal jár, hogy nagyon a lapos a fenekem:(

16/L


febr. 26. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Konditerem, progresszív súlyzós edzéssel és célnak megfelelő étrenddel.
febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

De amúgy aki kondizni jár, annak nem unalmas ez? Mármint oda általában egyedül mész és nem túl monoton?

febr. 26. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

"Melyik sporttól lehet igazán jó alakom?"

Progresszív súlyzós edzés.

"Főleg a farizmaimat akarnám növelni"

Progresszív súlyzós edzés.

"aki kondizni jár, annak nem unalmas ez? Mármint oda általában egyedül mész és nem túl monoton?"

Nem.

febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Hello, én a birkózást ajánlom és a judot. Nincs értelme a nagy izmoknak, ha nem tudod használni őket. Ettől a sporttól pedig nagyon jó alakod lesz. Az úszás /vizilabda a másik, de az azért hosszabb távú dolog. Egy évig eljársz birkózó edzésekre, nem fogsz magadra ismerni. Táplálkozz rendesen
febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Calisthenics
febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!