Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz egy hete?

Izomláz egy hete?

Figyelt kérdés

Múlt hétvége óta (8-9 napja) fáj a lábam. Előtte futottam 5 km-t (már nem először) semmi extra nagy terhelés nem ért.

Azóta kímélem (de azért sétálok), nyújtom.

De csak egyre jobban fáj, ma már alig bírtam lépcsőzni… :(


Korábban mindig csak 1-2 napig volt izomlázam testmozgás után.


Mi okozhatja? Mit tehetnék hogy elmúljon? Szeretnék már végre újra edzeni, de amíg sétálni is alig bírok addig nem nagyon megy…


márc. 4. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz/gyógytornászhoz.
márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos most nincs módom két napot rászánni arra hogy dokihoz menjek (pillanatnyilag messze vagyok a hivatalos lakhelyemtől, egy nap lenne az út oda, egy nap vissza ha dokihoz mennék.)

De valami ötlet addig is jól jönne.

márc. 4. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a pihentetés és a nyújtás nem oldja meg a problémát, sőt a fájdalom fokozódik, akkor laikus kommentelőként látatlanban nem fogunk tudni segíteni.
márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reménykedtem hogy nem én vagyok az egyetlen az országban aki valaha ilyet tapasztalt…
márc. 4. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Begyulladt az achilleszem, emiatt gyógytornára jártam hónapokig.
márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!