Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés? Heti hány...

Otthoni edzés? Heti hány napot lenne érdemes edzenem és hány órát?

Figyelt kérdés

18/L vagyok szeretnék itthon edzeni, formálni a testem. Van már némi tapasztalatom régebbről, de szeretnék újra el kezdeni.

Jobban fenékre, hasra, és lábra szeretnék. Szívesen el fogadok tanácsokat, hogy mit hogyan kéne.


márc. 4. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 teljes testes edzést javaslok. Hogy mit, hogyan kéne, azt nem tudom 2-3 mondatban leírni.
márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, ne otthon edzz. Sokkal könnyebb konzisztensnek lenni, ha van az edzésnek egy kitüntetett helye. Minden esetben nagy arányú a kezdők lemorzsolódása, de otthon edzőknél a legnagyobb és leggyorsabb.
márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Én otthon edzek heti 3x teljes testre. Vettem fekpadot egykezes kétkezes súlyokat, magamnak pakolgatom. olyan vagyok mint a spártaiak. Nincs szükségem gépekre. Ez az igazi edzés. Nem szagolgatom más seggét, és ingyen van! Akkor edzek amikor jól esik. Mint egy spártai.
márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenként teljes test edzést javaslok. Pl ha csak fenékre meg hasra edzel de a combhajlítóra nem akkor kialakulhat a gerincedben túl nagy görbület amiatt hogy a nem egyenletes izomzat bem egyenletesen tudja megtartani.

Teljes tet edzés, elötte bemelegites es lenyujtas nagyon fontos. Azokon kivul alkalmankent min 45 perc. Heti 2 mar eleg de nyilvan lehet tobb. Max heti 6

márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

30k abból megvagy. Edzőterem egy nagy üzlet. Menjél terembe vegyél bérletet csak úgy leszel izmos.😅

Nézd meg a Torma Valentint, ő is otthon edzi már magát az irodájába milyen jól ki van dolgozva. 🙂🙂

márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én otthon edzem kitartóan 3 hónapja, egyelőre nem untam meg. :) Saját testsúlyos erősítő edzéseket csinálok, heti 4 alkalommal 60 percben és sok fehérját fogyasztok. Szeretem, bevált, jobban nézekki mint valaha. Számszerűsíteni nem tudom egyértelműen a dolgot, mert közben fogytam is, de tényleg jobban nézek ki, feszesebb vagyok. Korábban az a tipikus skiny fat voltam még 50-52 kilósan is, most meg szuper jól nézek ki 53 kilósan.
márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!