Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozogjak ülő munka mellett?

Mit mozogjak ülő munka mellett?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve ülőmunkát végzek. Sajnos kb 8 kiló felesleg lett rajtam. Érzem és látom is. Sose voltam ilyen. Nem engedtem el magam sose. Most feljött. Az étkezésemmel nincs nagy gond, csak a mozgás hiánya szerintem. Mit mozogjak amivel tudnék leadni kilókat? Tudom hogy az étkezést is korrigálni kell ahhoz,hogy menjen le felesleg. Azt tudni kell hogy én reggeltől délután 5ig dolgozom,így olyan mozgást keresek amit ha 1 nap fél órát-órát végzem is jót tesz. Faluban élek, így sok lehetőség közös edzésekre nincs. Illetve egyébb építő jellegű tanácsokat is szívesen elfogadok. Köszönöm

márc. 4. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogyni a kalóriadeficittől lehet, mozogni pedig bármi mozoghatsz. Nem tudjuk, milyen lehetőségek vannak a közeledben, és hogy mihez van affinitásod hosszútávon, de minden mozgás jót tesz.
márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Munka után jót tud tenni egy kiadós futás. Bárhol lehet végezni.
márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!