Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így zsírosodni fogok?Elkezdtem...

Így zsírosodni fogok?Elkezdtem járni egy hónapja edzőterembe,izmosodás a cél. Fehérje,jó szénhidrát megvan a napi,de sajnos nehezen állom meg az édességet,csokit főleg.

Figyelt kérdés
márc. 25. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zsírosodni akkor fogsz, ha tartósan túl drasztikus kalóriatöbbletben vagy. Ha nem vagy tartósan túl drasztikus kalóriatöbbletben, akkor nyugodtan ehetsz édességet, nem fogsz zsírosodni. Ugye tisztában vagy a kalóriaszámolás alapjaival?
márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En van hogy napi 1000kaloriat cukorbol csokikbol viszek be ha nehezen megy a tomegeles

Nem zsirosodtam el szinte ugyan az a tzs

márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha nem szamolsz kaloriat akkor nem tudhatod elore. Majd kiderul. Ha szamolsz es a sok nasi sok kaloria is akkor igen, zsirosodni fogsz
márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En cukorral epitettem izmot

Vagy izom vagy zsir epul

Ha izom epul jo neki a cukor is hisz minden mas is cukorra energiava alakul at

Ha zsir epul jo neki a feherje meg krumpli is abbol akkor is zsir lesz.

Stimulus kell adni ami eldonti mi fog epulni.

Persze nem csak az edzes a stimulus

Az etkezes is egy stimulus nutellaval csokken a tesztoszteron stb ami miatt inkabb zsir epul igy tovabb minden massal is.

márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadek ad egy jobb kozeget az izomnak epulni tobb alvassal megint

Tobb tesztoszteront szolgalo eletmod megint promotalja a izom epitest

Ugyan ugy lehetsz te kaloria deficitbe ezekkel dontod el hogy izom vagy zsir menjen le es hogy mennyi

Lehet mindenkepp tobb zsir megy le mint izom de jobb eletmoddal meghagysz magadon szalkasitaskor +4kg izmot

márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!