Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 50g szénhidrát edzés előtt?

50g szénhidrát edzés előtt?

Figyelt kérdés

Vacilálok itt, hogy 50g ch helyett 80g ch-t vigyek-e be edzés előtt, de szerintem ez egy olyan dolog, aminek semmi jelentősége nincs. Jól gondolom? :D


Eddig nem vittem be szénhidrátot edzés előtt, viszont kipróbáltam és az előző edzésem előtt 80g szénhidrátot vittem be és +2 ismétlés jött mindenre, szóval valami jelentősége biztosan van.. A kérdés már csak az, hogy gondolom nem mindegy, hogy mennyi. Vagy mégis?



2023. júl. 6. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:
*Edzés előtt másfél órával, puffasztott rizs + méz kombó lenne, vagy pedig teljes kiörlésű kenyér + méz*
2023. júl. 6. 16:49
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

"ez egy olyan dolog, aminek semmi jelentősége nincs. Jól gondolom?"

Jól.

"előző edzésem előtt 80g szénhidrátot vittem be és +2 ismétlés jött mindenre"

Biztos a 80 gramm szénhidrát miatt történt ez. Vigyázz, nehogy egyszer 70 gramm szénhidrátot vigyél csak be, mert akkor oda a varázs. Meg amúgy egyetlen edzés alapján ilyen bro science következtetést levonni nagyon okos dolog.

2023. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Figyu, ha beviszel 120 g szénhidrátot, akkor kb. 10-el többet fogsz nyomni mindenből.

HÁBORÚ!

2023. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal aki szerint sok köze nem volt hozzá. Ha már edzel egy ideje és tudod a határaid, programozod az edzésed és látod előre, hogy esélyesen miből mennyit tudsz akkor nem jön be csak úgy plusz két ismétlés. Tehát mindegy, hogy 50 vagy 80g ch, már írtuk máshol is, csak ne legyél éhes.
2023. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#


Eddig edzés előtt nem ettem semmit, mindig éhgyomorra edzettem + böjtöltem is. Most észhez tértem, eszek edzés előtt és úgy látszik, hogy hatásos, mert mindig jön + ismétlés. Lehet, csak placebo, de működik, szóval nem változtatok rajta már. :D

2023. júl. 7. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azért erőben az sokat dob ha normálisan szenhidrattal betöltve és hidratalva mész-e le a terembe vagy bediètazva minimális chn. Nálam nagysulyos felhuzásnal, gugolasnal biztos latszodna a különbség
2023. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!