Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát kell fogyaszta...

Mennyi kalóriát kell fogyasztanom, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy keveset fogyni, mivel van rajtam izom, de azert egy keves zsír is, ami elfedi az izomzatot. Heti 5* edzem 2* also test 2* felso test, mellette 3 hiit edzes. Júliusra már szeretnék megszabadulni ettől a kevésből, de ezt a legnehezebb leadni azt mondjak.

A munkám közepes fizikai aktivitást igenyel.

22l 50,4kg 157 cím


ápr. 17. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy februárban kezdtem az edzést, ami már látszik a formamon.
ápr. 17. 13:51
 2/3 anonim ***** válasza:
ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1250et minimum. Ha gyorsan de egeszsegesen akarsz fogyni akkor 1500ig felmehetsz. Szerintem válassz 1250t. Ha sokat éhes vagy akkor 1300. Ha tartod az 1300at és néha ehesebb vagy pl edzés napokon akkor plusz 150 kcalt megehetsz. De amikor ennsitol is jollaksz akkor nem.


Egyébként nem kell fogynod, teljesen egészséges a súlyod

ápr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!