Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Járhatok konditerembe ha...

Járhatok konditerembe ha kicsit beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Köhögök és egy kicsit náthás vagyok de nem vészes, a hangomon se hallatszik már.

Persze olyankor mennék amikor nincsenek sokan.

Lehet nekem vmi bajom attól hogy betegen megyek edzeni?

Egyik osztálytársam már volt edzeni régebben náthásan.

Volt aki azt mondta hogy nem szabad mert még szarabbul leszek. Eddig már majdnem 3 hetet hagytam ki és úgy érzem feleslegesen vettem bérletet erre a hónapra, itthon unatkozok és már nem is vagyok annyira beteg mint eleinte.


2010. okt. 28. 15:01
 1/10 clint ***** válasza:
ilyenkor mindenki pihit javasol, mert az erőltetés rosszabbra forditja a helyzetet. Amúgy a testépítők szednek vitaminokat, a napi 1000 mg c vitamin legyen már alap, és akkor nem leszel beteg (remélhetőleg)
2010. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már szedek vitamint 1 hónapja.

[link]

Nem tudom mi az igazság de itt az edző egyszer mondja hogy nem szabad edzeni, másszor meg ő szokott.

2010. okt. 28. 15:13
 3/10 bénabéla11 ***** válasza:
ha tényleg beteg vagy és gyengének érzed magad ne menj, ha pedig már csak az orrod csorog akkor azzal már nyugodtan elmehetsz...nem kell túllihegni...
2010. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam gyengének, kicsit köhögök és néha fújom az orrom.
2010. okt. 28. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem paraszt dolog betegen lemenni és a sporttársaidnak osztogatni a bacilusokat.

Gyógyulj meg és utána hajrá!

2010. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd, én ilyenkor le szoktam menni, de nem erősítek, hanem futok egy órát és jövök haza, másnap kutya bajom sincs. De ezt embere válogatja...
2010. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bénabéla11 ***** válasza:
ha nem virusos menjél csak le....ne agalj ennyit ezen...ha érzed hogy nem megy ugy...csak nyomjad alapjáraton...
2010. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legszívesebben lekennék az ilyen önző fas+köszörűknek eggyet. Miafrancért nem maradsz otthon? minek fertőzöl meg másokat?
2010. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bénabéla11 ***** válasza:
ha nem fertőző menj csak le...
2010. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Osztálytársaim nem kapták el tőlem és a szüleim se.

Ma már jobban vagyok, néha fújom csak az orrom és alig köhögök.

2010. okt. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!