Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe milyen öltözék kell?

Fibbrizzo kérdése:

Konditerembe milyen öltözék kell?

Figyelt kérdés
Elöször megyek konditerembe de nem tudom milyen öltözék kell ?Vettem egy szabadidö alsot meg egy hosszu ujju polot de nem tudom milyen cipö kell hozzá?
2011. okt. 16. 18:42
 1/5 dirtboy ***** válasza:

cipő lehet akármilyen,amilyen neked megfelel a lényeg hogy tiszta legyen.

póló,újjatlan póló,rövidnadrág mehet nyugodtan.

2011. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Edzőpapucs! :D


Mindenképp vegyél egy cipőt erre a célra, a pár ezer forintos kínai is megteszi, ha kimondott edzőcipőre nincs pénz vagy nem akarsz rá költeni. Egyesek szoktak kesztyűt is használni. Tolóckodásnál és is szoktam ujjatlan biciklis kesztyűt viselni.

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valami világos talpú cipő lenne a legjobb az nem huz nyomot ha véletlenül csuszik a lábad de ált szőnyeg van ott meg mind1. esetleg egy törülközőt vihetsz ha izzadós vagy és magadalá rakod h ne izzadd össze a gépeket, vagy ha más ráizzadt akkor ne a te cuccod szívd fel
2011. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zakathol ***** válasza:
Törülköző szerintem akkor is kéne, ha nem vagy izzadós. Engem konkrétan kiborít akinél nincs és látom, hogy minden összefetreng... Azért az alap higiénia maradjon már meg :D
2011. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 escrogar ***** válasza:
53%
törülköző, rövidnadrág, lapostalpú, bokatámasztás nélküli cipő (pl. tornacipő), és mindenképpen legalább egy rövidujjú póló. ujjatlan atléta elég raj-módi.
2011. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!