Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyszerre valaki...

Hogyan lehet egyszerre valaki nem-csontsovány és nagyon feszes is? Mint lent a csaj (az első).

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9H_LCNTrhHk&feature=related


Nekem hasonló az alakom, de vékonyabb vagyok, nem ilyen vastag a combom meg a fenekem is kisebb. Nem tudom hogy lehetnék ilyen... Híznom kellene 1 kilót legalább, csak akkor narancsbőrös lenne a fenekem, mert nagyon hajlamos rá.


2010. nov. 17. 20:15
 1/7 Böse ***** válasza:
100%
Leginkább kondizással (guggolás, kitörés, felhúzás, sissy-guggolás stb). Mivel a fenék egy izom, ezért minél izmosabb, annál formásabb és feszesebb. A narancsbőr a hájtól van. Hízni ne akarj, csak izmosodni!
2010. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán mert még izom is van rajta.
2010. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az enyémen is van izom, mivel minden este tornázom, sajnos nem sokat.... csak ha hízni szeretnék, folyton narancsbőröm lesz, alig tudom ledolgozni. És fogalmam nincs akkor hogyan lehetséges a naagy fenék. :D Pont mint a csajnak..
2010. nov. 17. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló a lehető legkiválóbb választ adta, már akkor lezártnak tekinthetted volna a kérdést.

Az egyetlen dolgod, hogy növeld a farizmaid méretét. Ha ennek mikéntjéhez szeretnél segítséget kérni, akkor kérlek, fordulj hozzám bizalommal!

Magának a kérdésnek nagyon is örülök, mivel pont olyan alak elérésére irányul, amire szerintem minden nőnek törekedni kéne.

2010. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor kérlek szépen segíts, hogyan érhetném el. :)

Tudok kirakni képet a jelenlegi alakomról is, ha kell és légyszi mondd meg napi mit és mennyit tornázzak (ha lehet ne olyan sokat :DD), hány után ne egyek stb. :)

Nagyon köszi előre is!!

2010. nov. 18. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, erre bizony áldozni kell időt is, energiát is. Azt nem tudhatom, hogy a sokról milyen fogalmaid vannak, viszont napi háromnegyed óra azért legalább kell ahhoz, hogy igazán változtathass az alakodon.

Arra kérlek, hogy őszintén nézz magadba, és akkor, de csakis akkor, ha komolyan elkötelezett vagy a cél elérése felé, szívesen segítek Neked a tanácsaimmal, és ez esetben kérlek, írj nekem privát üzenetet! De tényleg nagyon kérlek, hogy ne tekintsd szégyennek, ha inkább nem vállalod, szíved joga, viszont csakis akkor írj, ha hajlandó vagy hosszú hónapokat eltölteni lankadatlan lelkesedéssel azzal, hogy az alakodat fejleszted. Ellenkező esetben számomra csak időpocsékolás a dolog, amit értelemszerűen nem vállalok.

2010. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megy :)
2010. nov. 22. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!