Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A step erobik es a pilatesz...

A step erobik es a pilatesz fogyaszt? Nem akarok fogyni!

Figyelt kérdés
nem szeretnek fogyni (sott Isten ments) de nagyon elvannak lustulva a combom a fenekem eddig szep kemeny es feszes kerek volt de most a fenekem tiszta plotty es laposodik elfele,most keztem heti egyszer steppre es egyszer pilateszre jarni de nem akarok fogyni csak izmosodni es kerekedni.mar tobb mint egy eve nem tornaztam futottam semmit es nagyon hajas potty lettem es elvagyok deformalva.szultem 9 honapja,es ezert maradt el minden. 23 eves vagyok 168 cm es 60 kg.nem vagyok kover eggyaltalan csak nagyon plotty es puha es hajas a hasam. remelem lesz aki segit nekem.elore is koszonom.
2009. júl. 12. 00:03
 1/5 anonim válasza:
91%

Ahova én járok sportolni ott külön van az alakformáló step aerobic, és a zsírégető. Azt azért gondolom tudod, hogy milyen gyakorlatokat csináltok.

Pilatestől pedig szép feszes és izmos leszel, nem pedig fogysz :)

2009. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettő kifejezetten fogyaszt és nagyon keveset izmosít.


Azt mondod plötty és hájas a hasad és ha jól értelmezem ezen változtatni akarsz. Tehát fogyni akarsz de mégsem?


Ugye azzal tisztában vagy, hogy célzott fogyás nem létezik, tehát hiába csinálnál hasizomgyakorlatokat, nem fogynál onnan, csak izmosodnál.


Ha izmosodni akarsz messzemenően a legjobb módszer a konditerem és a fehérje és szénhidrátdús táplálkozás.

2009. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mind kettotoknek !!! minden jo es jo edzeseket kivanok.
2009. júl. 12. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak kifejezettem alakformáló DVD-k, ha nincs kedved edzőterembe menni. Nagyon hatásosak, pl. Rubint Réka napi 20 perc önmagadért. Külön : popsi-csípő, kéz-mell, has, comb erősítő részekkel. Nekem bevált. :) jó edzést!

2009. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia koszike szepen es ezt le tudom szedni a netrol?
2009. júl. 15. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!