Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szavazás: natúr, szépen...

Szavazás: natúr, szépen kidolgozott test, vagy különféle szerekkel felfújt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Na és a debil kiír 1 kérdést.De ha már megint bebizonyítottad hogy f*sz vagy írd már le hogy hogyan lehet felfújni a testet.Kompresszorral?
2010. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Inkább olvasgassátok ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


A kérdező megmutatja mit tud!

2010. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igaz, ezt a szexualitás témakörbe kellene írni, mivel ott vannak lányok is (...), ami a legfontosabb :)
2010. nov. 20. 18:59
 4/20 bazsa83 ***** válasza:
Olyan,hogy felfújt nem létezik!!!!A szteroidokkal is szintiszta izomzatot lehet növelni!Felfújni nem tudod magad ezt felejtsd el!Ln már 3 kox kórát lenyomtam és 6 hónapja tiszta vagyok.Összesen 3 kilót fogytam,ez egy kis víz volt,de ez nem is látszik csak a fejem lett kissebb:)!Minden kúrám után 2 hónappal elmentem dokihoz kivizsgálásra és telejsen rendben vagyok!Ha ésszel csinálja az ember nem lesz semmi gond és megnem mondják,hogy koxoltál!természetesen a rizikók benne vannak ezért a naturra szavaznék!Viszont ha a cél a profi szinvonal és a maximumok elérése akkor csakis a kox!
2010. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
bazsa.A hülyegyerek kihagyta hogy nála a tápkieg is kox
2010. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bazsa83 ***** válasza:
Én erre már nem is mondok semmit,elolvastam amit belinkeltél ne idegseítsd magad ezen nem érdemes!Ilyen alapon ne egyen marha húst sem mert tele van KREATINNAL ÉS FEHÉRJÉVEL VAZZZEG!!!!!
2010. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem idegesítem magam.Csak unatkozok és valamivel el kell ütni az időt
2010. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én oda már nem is írok, mert elegem lett, de, ha személyesen találkozni akar a srác, meg a hülye haverja, akkor én is megyek :D Hagy lássam, hogy mit pattognak
2010. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
attól nem tartok hogy ez a "randi" összejön.Pedig ott a címem
2010. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
írtam égszót, de annyira már nem vagy ember, hogy arra is válaszolj?
2010. nov. 20. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!