Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 Nap alatt viszonylag...

10 Nap alatt viszonylag látványosan lehet hasról fogyni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy viszonylag buta kérdés, de véleményeket is szívesen fogadok. Semmi bajom a súlyommal, csak a hasamra kellene gyúrni kicsit....és kb két hetem van arra, hogy valami látványosat elérjek ez ügyben. Napi hány felülést javasoltok ennek érdekében, természetesen kis diéta mellett????

Köszönöm előre is:)


2010. nov. 20. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Meghízni sem 10 nap alatt sikerült.
2010. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EG0 válasza:
56%

Nincsen lokális fogyás, akármennyit is felülsz.

A genetikád határozza meg, honnan fogsz fogyni. Éppenséggel ha hasra gyúrsz, de nem fogysz le, akkor a megnövekedett izomtömeg és a fedő háj miatt nagyobbnak fog tűnni a hasad.

10 kilót egészségesen hónapok alatt tudsz leadni. Törődj bele.

Egyébként egyszerű: több kalóriát égess (sport), mint amennyit beviszel (zaba).

2010. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Egy módszert ismerek ilyen hirtelen fogyáshoz.Lemész egy olyan diszkóba,ahol tuc-tuc zene megy több napon keresztül,megállás nélkül.A helyszínen megveszed a kiegészítőket és 3-4 napi ezt csinálod.

http://www.youtube.com/watch?v=ah4aWmkSixk&feature=related

2010. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
EG0-nak igaza van, az apád vagyok-nak meg jó a humora :D
2010. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én "fogytam" 2-3 nap alatt 12 kg-ot, életveszélyben voltam és ödémás, és kihajtották belőlem.
2010. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!