Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az edzésterv...

Szerintetek jó ez az edzésterv? Kérlek véleményezzétek.

Figyelt kérdés

Decemberben fogom elkezdeni ezt az edzéstervet:

[link]

Ha ezt megcsináltam akkor heti 4-szer fogok futni, plusz emellett heti 3-szor csinálnám Czanik Balázs: Has Burning dvdjét.

Tavasszal konditerembe fogok járni (heti 4-szer 1.5 óra) és emellett busz helyett biciklivel közlekedek majd, ami vagy 30 km-t jelent egy nap.

Az étkezésről annyit, hogy megpróbálok majd leszokni a cukros üdítőkről és az édességekről (ez nagyon nehéz lesz majd :) ). Próbálok sok zöldséget, gyümölcsöt enni és napi 2 liter folyadékot inni. Sok fehér húst fogyasztok majd és kiiktatom a kenyeret, lisztet, krumplit az étrendemből.

Most 167 cm és 60 kg vagyok. Szeretnék brutálisan jól kinézni nyár elején, mert el akarok csábítani egy fiút.


2010. nov. 20. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hatásosnak hangzik, ha tényleg csinálod. Bár sztem a 167 cm és 60 kg az tök jó, nem tudom mi bajod vele. Én 160 vagyok és 55kg.
2010. nov. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál marha jól hangzik, csak nem fogod bírni. Kisebb lépésekkel átgondoltabban többre jutnál, de 60 kg szerintem se sok.
2010. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rossz, az izom:zsír aránya, akkor lehet, hogy sok az.

Lehet 60 kilóssan jól kinézni, de szarul is....


Kedves kérdező!

Az ilyen elhatározásokat azonnal kell kezdeni, különben nem sokat ér.

Sokat segít, ha most kimész a konyhába és az említett dolgokat (cukros üdítő, édesség, liszt, kenyér) kidobálod a szemétbe. :-)))

Ez erőt ad az elhatározásodhoz és jó érzés, hogy máris megvolt az 1. lépés.

2010. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!