Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? A szüleim...

Hogyan csináljam? A szüleim egyébként se túl sport-beállítottságúak.

Figyelt kérdés

15éves fiú vagyok. Pár napja tettem fel egy kérdést képekkel és abban azt ajánlottá(to)k hogy kezdjek súlyozni, na most ha én rászánom magam, akkor az itt olvasottak alapján, előre meg kell terveznem mindenféle tápanyagbevitel mennyiséget stb. ezt 15évesen pedig szerintem nehéz megtenni, mivel még nem magamra főzök. Persze van beleszólásom, hogy mi legyen a kaja itthon, általában minden napra jut valamilyen hús nekem (szárnyas) és nem fehér lisztes dolgokat meg cukros kajákat eszem, de azért nem nagyon tudnám megoldani ennyi idősen, hogy mit hogyan mikor mennyit egyek... A futás az alap lenne, mellé súlyzózás. Ha kell a kérdéshez a link itt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. nov. 27. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Megbeszéled anyukáddal, hogy főzhess magadnak néha ezt, azt, szerintem nem fog ellenkezni, arról nem is beszélve, hogy alapszinten tudni főzni nem árt ilyen korban. Na meg egy csirkemell, és rizs elkészítése nem nagy cucc. Ha nem engedi, a zsebpénzedből tudsz venni tápkiegészítőt.
2010. nov. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan, ennyi idősen nem kell versenysportoló csirkerizs diéta! Bőven elég, ha odafigyelsz a fehérjebeviteledre (sok sovány hús, túró) és nem eszel szemét kajákat (csipsz-mekdonáldsz-cukroskóla). És a zsebpénz mehet némi fehérjére, de az se életbevágó nálad. Én a helyedben az edzéstervemen agyalnék, és olvasnék utána bőszen.
2010. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!