Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki kigyúrja magát,...

Ha valaki kigyúrja magát, aztán abbahagyja, akkor kárba veszik a munkája?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha kigyúrom magam és abbahagyom, akkor "visszamegy normálisba" a testem? Nem olyasmire gondolok az abbahagyással, hogy azután semmi mozgást nem csinálok, csak a gyúrást hagyom abba.
2010. dec. 2. 17:32
 1/8 anonim válasza:
Nekem visszább ment! kÉT ÉV GYÚRÁS,KÉT ÉV KIHAGYÁS és mostanra teljesen visszament!
2010. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg csökkenhet a felvett tápanyag, és néhány izomszöveted is elveszhet, de lényegesen hamarabb újra tudod építeni.
2010. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ha szerezel akkor igen,de ha úgy gyúrtál,hogy teljesen magától a felvett tápanyagoktól épül lassan az izom,soha nem megy össze.ezért jobb ilyen cuccok nélkül dolgozni

nélküle szín tiszta izom lesz.mersze 1 picit "pötyed"de jelentős méret különbség nem lesz

2010. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
leépül, mert a test az izmodat fogja felhasználni, mert nincs a többletizomra szüksége! fehérjeportól, kreatintól függetlenül...
2010. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fehérje por, az nem cuccozás szerintem, kreatin esetében mehet össze, de szteroidnál is max azért megy össze, mert nem tudod pótolni annyira a fehérjét,, de nem azért, mert kamuizom lenne, az izom az izom... Ugyanabból van...
2010. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

67 kilósan kezdtem el gyúrni, 8 évig. amikor abbahagytam, 102 kiló voltam. most össze vagyok esve, de 80 kiló alá akkor se megyek, ha napokig nem eszek, és kb úgy nézek ki, mint pl Ryan Reynolds.


szal nem sírok éjszakánként, hogy összeestem...

2010. dec. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 21:47


Kb ez a lényeg.HA nincs meg a stimuláció a szervezet nem fog felesleges terhet fenntartani.túl nagy az izmok tápanyagigénye ahoz hogy csak úgy ottmaradjanak.Ilyenkor az ember már a kajába is szarik bele.Még nagyobb lesz a katabolizmus.De az igazsághoz hozzátartozik az is hogy az ilyen módon elvesztett izmot könnyű visszaszedni.

2010. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az már egy másik kérdés :)
2010. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!