Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot ajanlanatok?

Melyik sportot ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Valami olyan sportra gondoltam mint a capoeira vagy a TKD. Foleg az onvedelmi resze erdekelne. Nagyon hajlékony vagyok, mert elotte balettoztam. Melyiket ajanlanad nekem?

15/l


2010. dec. 4. 00:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja de azert nem olyan drasztikus balerina vagyok aki 30 kg vasággyal... :D
2010. dec. 4. 00:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha önvédelem,akkor modern defendo.Ott van csomó lány is és tanítanak igazán sunyi dolgokat,amivel megfektethetsz bárkit.

Ha meg tetszenek a magas és technikás rúgások,akkor a savate-francia box a te sportod.

2010. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia. Nem tudom választottál-e már, de ha minden áron harci játékot szeretnél, ott van a WuShu. Sok mindenre megtanít, és egy kifejlett, erős izomrendszert igényel. Szerintem ha még nem választottál sportot, nézz utána ennek is.
2010. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Modnom a lehetosegeket ami van a varosban:

-Thai Chi

-Taekwondo

-Capoeira

-Kung Fu

-Muay Thai (O.O)

-Karate

Mást nem nagyon tudok itt, amugy WuShu is van csak az egy masik varosban kb. 40 km-re. Koszonom a valaszokar.

2010. dec. 4. 14:12
 5/9 A kérdező kommentje:
valaszokat*
2010. dec. 4. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor jól kifogtad.Amiket előzőleg írtam csak Budapesten vannak.

Amiket felsoroltál,azok közül egy értelmeset láttam a muay thai.De boxolni is elmehetsz,az mindenhol van,ott is van mindig 4-5 lány.

2010. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoval a felsoroltak(Thai Chi-t leszamitva, mert nincs ra 20 evem, hogy mester legyek :D) kozul egyik sem jo onvedelemkent?
2010. dec. 4. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam is a muay thai.Persze ez nagy részben edző függő is,mert voltam olyan muay thai edzésen,ahol semmi nem történt azon kívül,hogy gyakorolták a rituális táncot.

Talán,de csak nagyon talán a karate még jó lehet,ha van időd heti 4-5 edzésre és versenyzőkkel edzenél,valamint harc központúak az edzések,nem katákra épül.Karatéból a heti 2 edzés nem sokat ér.

A többivel csak az idődet vesztegeted.

2010. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Önvédelmi szempontból én a Krav magát tartom a legjobbnak, mert megtanít több (akár fegyveres) támadó ellen is védekezni.

A felsoroltak közül talán a Karatét vagy a Muay Thai-t ajánlanám. A többinek vagy önvédelmi szempontból vannak hiányosságai, vagy nagyon sokáig tart olyan szintű tudást szerezni, amit önvédelmi szituációban használhatsz.

2010. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!