Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos ez az edzés...

Mennyire hatásos ez az edzés módszer?

Figyelt kérdés

Elkezdtem konditerembe járni, de még nem készítettem edzéstervet. Most úgy csinálom, hogy pl mellre annyit nyomok amíg már nem bírom tovább, pihenek egy percet és a következőben megint amennyit bírok. Mindenből ugyan így csinálok 3 sorozatot.

A kérdés az lenne hogy lehet-e így elérni valami eredményt vagy felesleges időpocsékolás az egész?


Előre is köszi a válaszokat.


18/F


2010. dec. 6. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem időpocsékolás, de bármibe lefogadom, hogy nem jól csinálod....úgy pedig tönkreteszed a vállad, könyököd.

Tehát meg kellene tanulni és nem belecsapni egyből a közepébe.


http://www.youtube.com/watch?v=ctB2L_NGOgA


Innen indulj ki és próbáld meg nagyon pontosan végrehajtani.

2010. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

4x8-10eket csinálj. Heti 4-5 nap gyúrás. Sok fehérje, 3-4 óránkénti étkezés (persze nem kenyér meg ilyenek), vitaminok és kitartás. :)


Egyéb tippeket kérsz segítek szívesen.


Hétfő: váll, csukja, has/alkar

Kedd: mell, tricepsz, has/alkar

Szerda: pihenő

Csütörtök: hát, bicepsz, has/alkar

Péntek: láb

Szombat: pihenő

Vasárnap: pihenő

2010. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mivel most kezdtem ezért heti 3-at javasoltak egyenlőre. Kedd, csütörtök és szombat. Lábra egyenlőre nem szeretnék edzeni. Elsősorban mell és has lenne a fontos.

Ha ezek alapján tudnál írni egy tervet azt megköszönném.

2010. dec. 6. 15:13
 4/11 anonim válasza:

4 nap sztem mehet simán. :)


Hány kg vagy és milyen magas?

2010. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Egyéb tippeket kérsz segítek szívesen. "


....és így terjed a hülyeség.

Ezért nincs eredmény, csak sérülés.

Tudnátok mennyi ilyet láttam már a 20 év alatt, amit az edzőtermekben eltöltöttem.

2010. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

4-5 éve én is nyomom és nem gyengén fejlődtem. Soha 1 sérülésem nem volt.... De ahogy érzed nagy tapasztal uram. Adjad a csodás tippjeidet a kollégának. Részemről befejeztem. Okoskodj továbbra is ahogy ezt tetted.


Szép napot!

2010. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kicsit jobban ért hozzá mint te.Kezdőknek mindig átmozgatással kell kezdeni.Nem egyből bukásig edzeni.
2010. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Ismeretlen!


Én az összetett gyakorlatok végrehajtásának a technikájára, annak fontosságára szerettem volna figyelmeztetni.

Minden edzésprogram TANULÁSSAL kezdődik és nem csak "lefekszem, azt nyomok amennyi meg" megközelítés létezik.


Nem edzéstervet kért a kérdező, de hogy neki is válaszoljak :

Igen bazzmeg, felesleges időpocsékolás !

Mi az hogy lábra nem, csak mell, has....?

Ha így állsz hozzá, akkor ezt a sportot nem neked találták ki, és valóban csak ártani fogsz magadnak.

Menj focizni, azt lehet részegen is.....

2010. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy csak ezekre akarok edzeni. Azt mondtam hogy ELSŐSORBAN ezeket szeretném formálni, a többi a másodlagos.


Egyébként 189 cm és 83 kg vagyok.

2010. dec. 6. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:

"Péntek: láb "


"Lábra egyenlőre nem szeretnék edzeni."


Ugyan már....!

2010. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!