Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik, hogy az intenzív...

Létezik, hogy az intenzív tornától nő a súlyom? Mindennap edzek elipszis trénerren, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek, ehhez képest a súlyom növekszik!

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok 167 cm.Két napja 60 kg,ma 62 kg.

57kg szeretnék lenni. Most újra elkezdtem az elipszis mellé Rubint Rékával tornázni, szinte alíg tudok menni az izomláztól, és 2 kg-mal többet mutat a mérleg! Mit tegyek?


2009. jan. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az izomszövet nehezebb, mint a zsírszövet, ha izmosodsz, simán előfordulhat, hogy vékonyabb vagy, a súlyod mégis több. Persze ez nem két nap alatt következik be. Sokkal valószínűbb, hogy két napja éhgyomorra mérted magad, most meg esetleg tele hassal.
2009. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az izom nehezebb. A "Réka-féle" izomlázzal vigyázz, én is ismerem, volt már szerencsém hozzá, rendszeres Réka tornázó vagyok (most fejeztem be 10 perce), de még nálam is előfordul. Fő a fokozatosság, mert ha túlerőlteted magad, az sem egészséges, hisz az izomszövetek sérülnek. Ha nagyon izomlázad van, inkább éles izomfájdalom, ami minden mozdulatnál fáj, akkor a következő 48 órában ne erőltesd újra a tornát. Utána már jobb, lesz és a következő alkalommal nem lesz ekkora az izomlázad.
2009. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos mindkét súlyom reggel éhgyomorra mértem:(
2009. jan. 21. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Testzsír%-ot méress, az megmondja a frankót.

Meg tudják mérni bizonyos gyógyszertárakban, fittness boltokban. Maga a készülék gyógyszertár, DM, gyógyászati segédeszköz boltban beszerezhető.

2009. jan. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!