Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az MHN Sport (Muscle Bear)...

Az MHN Sport (Muscle Bear) táplálékkiegészítő cégnek a termékeit használja valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kicsit gyanús hogy gagyi a honlap, citromail-es címre kell küldeni a rendelést.
2010. dec. 13. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szar
2010. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem az MHN tulaja "hozta el" Jay Cutlert 2009-ben? :)


Amúgy a szar enyhe kifejezés volt. Szerintem nincs árban akkora difi, hogy megérje őket választani.

2010. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leppurd!


Nem, rosszul tudod!

Az a kedvencetek volt a Drogosnyúl, aki rászervezett az eseményre.

De ez egy régi sztori...


Én most vettem tőlük 100% L-glutamint 4000 Huf / 600 g.

Ez gyakorlatilag mindenhol ugyan az, ugyanonnan szerzik be.

Csak van aki nem költ reklámra milliókat, nem ad ki újságot, nem szponzorálja a versenyzők koxadagját, így olcsóbban tudja adni.

A proteinjük viszont elég hulladék, de állítólag lesz izolátum is nemsoká, majd letesztelem. :-)))

2010. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a kedvencem drogos nyúl, de a stílusát sem szeretem...
2010. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Inkább nem erőltetem ezt a céget akkor.

Amigo! Hogy volt ez a Jay Cutler-es történet? És mi köze van hozzá Bunnynak? Írd már le légy szíves! Kössz!

2010. dec. 14. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Akire Leppurd célzott, az egy másik arc, a magyar IFBB tagszövetség elnökségi tagja. Már nem pontosan emlékszem, de egy Ifbb -s verseny és a Bunnyék versenye esett egy időre. Megbeszélték, hogy a 2 versenyt együtt rendezik , asszem a Syma csarnokot akarták kibérelni. Ez volt a Move Day nevű 2 napos rendezvény. Cutler levajazva, repjegy kifizetve, erre a Bunnyiék valamin felkapták a vizet és elvitték a versenyüket.

Így becsődölt az egész rendezvény.

Az illető próbálta az Extremefit és a Scitec csapatot összehozni, tárgyaltak, volt hangfelvétel, utána sárdobálás, lényeg hogy becsődölt az egész.

(jó magyar szokás szerint azon verték el a port, aki szervezte az egészet és össze akarta hozni a 2 rivális társaságot.

(most elmondom, hogy köcsög, kapzsi gyülekezet mind a kettő.)

2010. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmmm... Érdekes! Köszi!
2010. dec. 14. 18:46
 8/8 Energy2002 válasza:

Sziasztok!


Amióta ezek a bejegyzések íródtak azóta az MHN termékek rendkívüli fejlődésen mentek át. A honlapjuk is igényes lett. És van már saját igényes webshopjuk is.


Én ezt a terméket használom már legalább fél éve. Teljesen megvagyok elégedve vele. Hatásban felér bármelyik drágább cuccal.


Üdv

2012. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!